Саакашвілі можуть схопити, тому він перебуває у таборі в оточенні активістів – Кривонос (ВІДЕО)

Лідера РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі можуть схопити та вивезти з країни, тому він знаходиться в оточенні активістів в наметовому містечку біля Верховної Ради. 

Про це заявив керівник Київського осередку партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Семен Кривонос в ефірі радіо «ВЕСТИ».

Він розповів, що у будні дні в таборі проживає 300 - 400 осіб, ближче до п'ятниці - 700.

«Великий наплив людей спостерігається у вихідні дні, минулої неділі було більше трьох тисяч чоловік", - підкреслив активіст.

За його словами, Михайло Саакашвілі добре провів ніч в таборі і розмовляв з тими, хто там проживає. «Була нормальна дружня атмосфера", - сказав Кривонос.  

«Ми очікуємо, що Михайла можуть навіть схопити, як це зробили з іншими трьома грузинами, фактично погрузити його в літак з виключеними бортовими самописцями та відправити його через російську територію куди-небудь в Грузію чи іще деінде просто скинути. Ми будемо пильнувати, щоб цього не трапилось», - підкреслив представник РНС. 


Коментуючи заяви генпрокурора Юрія Луценка, про те, що Саакашвілі відмовили у наданні додаткового захисту, Кривонос сказав: "У Луценка, напевно, біла гарячка. Вибачте, можливо, це не зовсім етично, але це якийсь алкоголічний марення».

Кривонос також повідомив, що Саакашвілі не отримав всіх необхідних документів для оскарження в суді дій ДМС.

"Для того, щоб ми могли оскаржити неправомірні дії міграційної служби - ми повинні отримати від неї офіційну відповідь, а не надіслання на незрозумілі заяви. У нас немає необхідних документів для подачі в суд", - сказав він.

Нагадаємо, у середу лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі разом з адвокатами та активістами прийшов до Державної міграційної служби в Києві, щоб з’ясувати, чи дійсно йому було відмовлено у додатковому захисті, адже він не отримував жодного офіційного документу, який би це підтверджував. Однак у ДМС не змогли пояснити Саакашвілі, чи відмовляли йому насправді у наданні додаткового захисту.