Саакашвілі: Люди вийшли не за мене, а за Україну

Президент Петро Порошенко повинен був вийти до людей, які зібрались на Марш за Майбутнє, та просити у них пробачення за обмануті надії. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі під час прямого включення на Марші за Майбутнє, вимогою якого є відставка президента Порошенка.

Він привітав усіх, хто зібрався на усіх площах Українських міст.

"Порошенко викинув мене силою з країни. Він думав, що він вирішив для себе проблему. Який він мізерний. Люди виходять не за Саакашвілі. Люди виходять за Україну", - підкреслив лідер РНС.

Він заявив, що вся Україна повстала і люди не заспокояться, поки Порошенко не залишить свій кабінет.

"Український народ вже не зупинити. Реально вийшло дуже багато хороших людей освічених, інтелігентних. Це вам не бариги, це вам не проплачені тітушки", - підкреслив Саакашвілі.

Він заявив, що Порошенко повинен був прийти і просити пробачення у людей.

"Просити пробачення за обмануті надії, за тарифи. Він повинен був просити пробачення за те, що вбивають наших людей, коли вони жирують на Мальдівах. Він повинен просити пробачення за те, що молодь вимушено їде з країни мільйонами шукати щастя в інших країнах", - сказав Саакашвілі

Він запевнив, що сьогодні переламний день.

"Комітети опору, які ми створюємо, не дадуть їм спокійно продовжувати. Ми не дамо їм довести Україну до ручки", - запевнив політик.

"У нас буде свій народний кандидат в президенти. У нас буде 300 чесних порядних людей, які прийдуть не збагачуватись, а щоб скоротити радикально держапарат і всі гроші пустити на народ", - повідомив Саакашвілі.

Нагадаємо, лідера РНС Михайла Саакашвілі незаконно вивезли з України в Польщу.

У неділю усі центральні станції метро в Києві зачинили, щоб не дати людям вчасно дістатись на Марш за Майбутнє, вимогою якого є відставка президента Петра Порошенка. Однак це не зупинило учасників Маршу.