Саакашвілі: «Корупція, яку очолює президент та його оточення вбиває захисників України і посилює ворога»

Корупція, яку очолює президент та його оточення вбиває захисників України і посилює ворога - «путінську» Росію. Завтра українці повинні прийти від Верховну Раду аби покласти цьому край, врятувати життя солдат та захистити безпеку України.

  На цьому наголосив лідер партії «Рух нових сил» Михайло Саакащвілі у відео-зверненні на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук та закликав українців долучатись до акції під ВРУ 7 листопада. 

Михайло Саакашвілі повідомив, що два дні тому представник Президента передав йому акт з двома вимогами.  

«По-перше, Порошенко вимагає від мене, щоб я критикував конкретних політиків, на яких він вказує. І друге, щоб я повністю перестав критикувати корупцію, зокрема в оборонному секторі. Йому дуже не подобається те, що я говорю на ці теми. Якщо я не виконаю ці вимоги, то, за словами посередника, мене депортують в Грузію, де, за вказівкою Путіна, мене чекає тюрма, а також СБУ опублікує в пресі компромат, який вони весь цей час на мене збирали», - каже Саакашвілі. 

У відповідь на це, Михайло Саакашвілі звертається до Порошенка та всіх українців: 

«Мені соромно, що президент України займається дешевим шантажем найнижчої мафіозної проби. Я не боюсь ні компроматів, ні погроз, в тому числі тюрмою. Ще більше мені соромно за те, що президент поставив «наглядачем» за оборонною сферою Гладковського, НАБУ кілька днів тому заявило, що завод президента втридорожче продавав БТР-и, а Ленінська кузня нав’язала українській армії нікому не потрібні дорогі катери, і водночас кілька днів тому німецька газета «Frankfurter Allgemeine Zeitung» опублікувала розгрому статтю. Висновок німецької газети – корупція в Україні вбиває солдат», - заявив політик. 

Як повідомив Саакашвілі, за інформацією кількох провідних європейських політиків, ця група забирає відкати в розмірі 30-50% з кожного військового замовлення. 

«Ці факти добре відомі багатьом. Корупція вбиває. В даному випадку, вона вбиває захисників України і посилює ворога – путінську Росію», - переконаний Саакашвілі. 

Лідер партії «Рух нових сил» закликає усіх людей прийти під Верховну Ради завтра, 7 листопада, щоб висунути свої вимоги, змінити правила гри та захистити безпеку України. 

«Я як людина, яка боролась і продовжує боротись з путінською системою не буду мовчати щодо тих питань, які посилюють і радують Путіна. Закликаю всіх, у відповідь на корупційні схеми з БТР-ами, рюкзаками тощо, прийти 7 листопада до Верховної Ради. Я ризикую своєю свободою і своїм життям, але я не опущу руки, не дивлячись на пряму загрозу з боку Порошенка і його оточення, я йтиму до кінця і боротимусь всіма законними мирними способами. Але без людей нічого не вийде, адже вони бояться не мене, вони бояться народ. Давайте всі разом вийдем, поміняємо правила гри, врятуємо життя наших солдат і захистимо безпеку України», - закликав Михайло Саакашвілі.