Саакашвілі: "Чинна влада вбиває органи, які можуть боротись з корупцією"

Перший і фактично єдиний незалежний орган з розслідування корупції в Україні, який давав українцям надії нарешті стати на шлях боротьби з корупцією, яким вже пройшло багато країн, просто вбивається останнім часом на наших очах, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі".

Про це заявив лідер партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі в політичному ток-шоу "Український формат" на телеканалі NewsOne. 

Він зазначив, що останні дні активно обговорюється тема НАЗК - органу, який має розслідувати корупційні справи вищих посадових осіб. 

"Як виявилось, Адміністрація Президента фальсифікувала ці розслідування, вони чинили тиск на членів цієї комісії, адже ці члени виступили з конкретними звинуваченнями щодо посадовців. Це дуже схоже на Вотергейт - це прямий тиск на правоохоронний орган. Свого часу це призвело до відставки президента США. Паралельно відбувається тиск на НАБУ, блокується створення антикорупційної комісії в Парламенті",- відзначив Саакашвілі. 

Лідер РНС вважає дискредитацію такого незалежного антикорупційного органу- цілеспрямованими діями влади. 

"Перший і фактично єдиний незалежний орган з розслідування корупції в Україні, який нам всім давав надії нарешті стати на шлях, яким вже пройшло багато країн, просто вбивається останнім часом на наших очах. І це цілеспрямовані дії проти українського народу, про це ми всі маєм говорити і не допускати цього", - відзначив Саакашвілі.

Він додав, що корупція, яку покриває нинішня влада, процвітає не лише на загальнонаціональному рівні, а навіть в малих населелних пунктах. 

"До прикладу в Смілі на Черкащині влада БПП-шників відключила опалення, закрила школи, деякі дитсадки, там не функціонують лікарні, не вивозиться сміття. Для людей в Смілі тема НАБУ - це теоретичне питання, для них корупція це повна узурпація влади бандитами на місцевому рівні. Їх покриває Адміністрація Президента, суди. Як наслідок- в місті повний безпорядок. І це тільки один з прикладів", - наголосив Саакашвілі.