РУХ НОВИХ СИЛ вимагає звіту Луценка і Авакова в парламенті (ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ вимагає заслухати у Верховній Раді на цьому тижні звіт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генпрокурора Юрія Луценка щодо незаконного силового розгону наметового містечка та нападу генпрокурора на людей. 

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев"янко під час погоджувальної ради. 

"РУХ НОВИХ СИЛ вимагає заслухати на цьому тижні в парламенті звіт міністра Авакова та генпрокурора Луценка щодо незаконного силового розгону наметового містечка та нападу генпрокурора з сокирою на людей біля його помешкання. Ніхто не має права ставити людей на коліна та тим більше їх принижувати їх!", — заявив депутат. 

"Ми маємо розуміти, що без реального виконання вимог народу, а саме ухвалення законів щодо скасування депутатської недоторканності, створення реально незалежного від Президента антикорупційного суду, прийняття нового виборчого законодавство та закону про імпічмент — не зупинити протестний рух", — заявив політик. 

За його словами, "солодка брехня" чи застосовування сили не зможуть заспокоїти ситуації в країні, а навпаки можуть розбурхати її. 

Дерев"янко підкреслив, що 18 березня по всій Україні планується проведення чергового мирного Маршу за відставку президента Порошенка. 

"Ми закликаємо вчергове владу утримуватись від тиску, залякування та обмеження права людей на участь в мирному протесті", — заявив народний депутат. 

Нагадаємо, 3 березня правоохоронці жорстоко розігнали наметове містечко під Верховною Радою, затримавши понад 100 осіб.Наприкінці лютого учасники мирного пікету будинку генпрокурора заявили про те, що Юрій Луценко вискочив до них із сокирою, пошкодив генератор та погрожував учасникам акції.