РУХ НОВИХ СИЛ вимагає звільнити незаконно затриманих українців з полону Іванішвілі (ФОТО, ВІДЕО)

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ та небайдужі кияни вийшли на акцію протесту до Посольства Грузії в Україні з вимогою звільнити українських добровольців, яким підкинули зброю та затримали у Тбілісі. 

«Я ніколи не міг уявити, що за вказівкою Путіна українських та грузинських патріотів, які боролись за територіальну цілісність нашої країни будуть затримувати на моїй Батьківщині. Я не міг уявити, що 90-ті роки в Грузії повернуться, що будуть підкидати зброю патріотам аби їх нейтралізувати. Але, нас багато, ми сильніші і правда на нашій, ми хлопців витягнемо і наша перемога буде, і нашим ворогам, олігархату, не буде місця ні тут ні в Грузії», - відзначив один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе.

Активісти вимагали аби до них вийшли представники посольства. Втім, до мітингувальників ніхто так і не вийшов, до Посольства дозволили увійти дружині одного з затриманих. За її словами, у посольстві повідомили, що не можуть розголошувати таємниці слідства та сказали звернутись із заявою до МЗС.

«Ми, українці переможемо, ми вже доводили, що і не з такими бандитами можемо справитись. Всі, хто підігнали до нас поліцію, нацгвардію мають розуміти, що так просто це не зійде з рук, буде сплачена ціна за знущання над людьми»,- зазначив координатор Київського осередку РНС Іван Лозовий.

«Ми зібрались вимагати звільнити наших хлопців негайно. Саме заради того, щоб в Україні було менше патріотів цих злопців затримано в Грузії. Впевнений, це зроблено за домовленістю з Порошенком, Медведчука та путінської Зурабішвілі», - додав активіст Євген Лук‘янцев.

Нагадаємо, 2 грудня МВС Грузії повідомило, що в Тбілісі були затримані 6 громадян України і один громадянин Грузії. Затримані не визнали провину і на обвинувальних листах написали "Слава Україні".