РУХ НОВИХ СИЛ: Відкриті виборчі списки - це удар по олігархату

РУХ НОВИХ СИЛ разом з іншими силами та громадськими організаціями вийшов до Верховної Ради на акцію з головною вимогою – ухвалити в другому читанні новий закон про вибори за відкритими списками, без мажоритарки і з забороною політичної реклами.

Про це повідомляє прес-служба партії РНС.  

Ще минулого року 17 жовтня РУХ НОВИХ СИЛ вийшов на безстрокову акцію в тому числі за новий закон про вибори і домігся його ухвалення в першому читанні.  

«Минулого року кожної акції нас ставало все більше і більше і врешті ми домоглись результату. Якщо й зараз всі небайдужі люди виходитимуть до Верховної Ради, або звертатимуться до своїх народних депутатів проголосувати за закон і ми зможемо домогтись змін», - зазначив активіст Ігнат Коноплястий. 

Сьогодні активісти знову вийшли до Верховної Ради, де опитували нардепів чи підтримують вони виборчу реформу та чи розуміють, що це питання національної безпеки. Активісти закликали депутатів внести закон в порядок денний та проголосувати за нього в другому читанні.  

«Багато депутатів висловлюють свою готовність голосувати за закон, але ми все одно повинні виходити, тиснути, адже без нових виборчих правил ми не зможемо змінити цю систему. Якщо депутати не будуть чути народ - ми будемо переходити до більш радикальних дій», - наголосив член Політради партії РНС Іван Слободяник. 

Керівник Київського осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Іван Лозовий впевнений, що тільки новий виборчий кодекс зможе подолати узурпацію влади олігархами. 

«Відкриті списки- це удар по олігархату, адже вони не зможуть так сильно контролювати, хто потрапляє до Парламенту. Тільки через зміну виборчого закону ми зможемо отримати кращий склад Парламенту на наступних виборах, які вже не за горами», - зазначив він.