РУХ НОВИХ СИЛ у Дніпрі: Україну треба стрімко модернізувати і повернути оптимізм суспільству

Україна зараз потребує не просто змін, а в стрімкої модернізації. Мета РУХУ НОВИХ СИЛ – змінити ситуацію в країні, повернути людей з-за кордону та оптимізм суспільству. 

Про це заявили один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе, член Політради партії Іван Слободяник на керівник Дніпровської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ Анатолій Гайворонський під час прес-концеренції на Мост-Днепр.

«Наша мета - змінити ситуацію, за якої Україна є найбіднішою країною в Європі. Щоб країна в буквальному сенсі зробила ривок вперед і мільйон українців не виїжджали за кордон. Іноді я жартома кажу, що поляки повинні поставити пам'ятник нашому президенту чи прем'єр-міністру за те, що українці піднімають їх економіку. Українці сьогодні піднімають економіку Польщі, Чехії, Туреччини, але не своєї країни. Нещодавно я був у Туреччині. І там немає жодного готелю, де б не працювали українці. І це трагедія. Наша мета - повернути оптимізм країні, повернути оптимізм суспільству. Щоб українці, які виїхали, повернулися і піднімали економіку своєї країни», - заявив Сакварелідзе.


Політик наголосив на необхідності всім, хто прагне змін, об’єднатись, мобілізувати свої сили, аби до влади прийшли абсолютно нові люди.

«Зараз настав час об'єднання всіх розсудливих людей. Не має значення, який прапор у кого в руках і у кого яке минуле. Всі, хто хоче змін в країні, повинні консолідуватися і висунути єдиного кандидата в президента від опозиції, схваленого народом. Тому що те, що сьогодні відбувається, веде до того, що може перемогти Порошенко, - відзначив він. - Тому, або ми зараз приходимо до тями і починаємо дуже складну, але звитяжну коаліційну війну і боротьбу за монолітну перемогу, або розходимося після президентських виборів, тому що не буде сенсу продовжувати далі»

Іван Слободяник зазначив, що під видом патріотизму, можновладці продовжують грабувати країну та збагачувати олігархів.


«Те, що сьогодні відбувається в країні, може призвести до трагічних наслідків. Під видом рейкового патріотизму сьогодні відбувається розкрадання країни. І Україна зараз потребує не просто змін, а в стрімкої модернізації. З одного боку ми чуємо патріотичні гасла від керівництва держави, з іншого боку - бачимо посилення позицій Ахметова, підвищення тарифів на електроенергію, видачу добровольців ФСБ Росії, перспектив для молоді все менше і менше. При цьому на політичній арені ми бачимо все тих же гравців, причому деякі з них давно вже повинні бути або в тюрмі», - впевнений Слободяник.

«Дніпропетровська обласна організація працює, розвивається і з кожним днем у нас стає все більше і більше прихильників. Адже зараз ситуація загострюється, знову підвищують ціни на газ. Люди дуже незадоволені таким станом справ в країні. Ясно одне - необхідно міняти систему управління державою», - додав Анатолій Гайворонський.