РУХ НОВИХ СИЛ створений для об'єднання всіх українців, - координатор РНС Дніпропетровщини

«РУХ НОВИХ СИЛ - це політична сила, створена для об'єднання українців навколо спільної мети: повалення олігархату та подолання корупції», - про це заявив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський під час наради координаторів районних осередків. Участь у зборах взяли активісти РНС з 20 районів області, повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини.

 На нараді йшлося про першочергові задачі та кроки, необхідні задля розбудови партії на місцях, а також результати тієї роботи, що вже активно ведеться у районних осередках партії.

Здійснивши попередній аналіз електоральних вподобань та проблематики у кожному окремому регіоні, координатори виступили з низкою пропозицій щодо ведення прийдешньої передвиборчої кампанії. За словами активістів, наразі триває процес розбудови районних осередків партії, ведеться роз’яснювальна робота серед населення щодо основних напрямків діяльності політичної сили Михайла Саакашвілі, приділяється особлива увага вирішенню проблемних питань на місцях.Як і в цілому в країні, в районах області кричущими залишаються одні й ті самі проблеми: занедбана інфраструктура (дитячі садки, лікарні, школи, спортивні секції), вкрай незадовільний стан доріг міжрегіонального значення, тотальна корупція тощо.

Окремим пунктом наради стала доповідь координатора РУХУ НОВИХ СИЛ Дніпропетровщини Анатолія Гайворонського щодо результатів зустрічі з лідером партії Михайлом Саакашвілі.«Як би не намагалися наші опоненти спекулювати на тому, що лідер партії знаходиться за кордоном, що, нібито, має погіршувати координацію та заважати злагодженій роботі всередині політичної сили, а також унеможливлювати процес розбудови партії, я запевняю – наша діяльність безупинно набирає обертів і кількість прихильників РУХУ НОВИХ СИЛ зростає в геометричній прогресії. А всім скептикам хочу нагадати про те, що РУХ НОВИХ СИЛ – це та політична сила, яка створена, передусім, задля об’єднання українців навколо спільної мети. Ця мета полягає у наведенні ладу у державі, поваленні олігархату та подоланні корупції, що неминуче призведе до зростання економіки та розквіту України. І саме цим ми активно займаємось, не дивлячись на обставини та протистояння з боку можновладців», - відзначив Анатолій Гайворонський.
Гайворонський наголосив, що перебуваючи закордоном внаслідок незаконних дій з боку нинішньої української влади, Михайло Саакашвілі продовжує боротьбу за право повернутися в Україну і переконаний в своєму успіху.

«У нас дуже багато роботи, ми це добре усвідомлюємо і готові працювати не покладаючи рук для того, аби люди повірили у чесність наших намірів та приєдналися до РУХУ НОВИХ СИЛ! Адже саме в єдності – наша сила і український народ вже неодноразово доводив цю істину», - підкреслив Анатолій Гайворонський.