РУХ НОВИХ СИЛ став на захист добровольця Тумгоєва та вимагає звільнення керівників ГПУ (ФОТО, ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ разом з іншими силами та громадськими активістами вийшов на акцію проти свавілля Генпрокуратури, яка днями видала агресору добровольця Тімура Тумгоєва, та вимагає звільнення з посад заступника генпрокурора Євгенія Єніна та генпрокурора Юрія Луценка. 

Відповідні вимоги активісти висунули сьогодні біля ГПУ, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі». 

Днями Генпрокуратура України за запитом ФСБ видала російській владі добровольця Тімура Тумгоєва, який з 2017 року брав участь у бойових діях в зоні АТО (Операції Об’єднаних сил) на Донбасі. ГПУ фактично проігнорувала рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції. 

«Це відверта зрада, коли так звані правоохоронні органи України видають українського бійця ворогові, і це суперечить рішенню ООН, яке застерігало Україну проти того щоб видавати Тумгуєва. Треба зрозуміти простим українцям, що ця влада, режим Порошенка, далі дружать з Росією. На словах брешуть, роблять вигляд що в нас армія розбудовується, насправді ж співпрацюють з Росією, і це є безперечний доказ цьому. Надіюсь дожити до того часу, коли Порошенко і Луценко сядуть на лаву підсудних за державну зраду, і це буде першою ознакою, що у нас демократична країна», - відзначив керівник Київської міської організації РНС Іван Лозовий. 


«Видавати вояків країні-агресору – це злочин. Прокуратура, яка повинна стояти на сторожі нашої державності, цю державність просто знищує. Цьому Генпрокурору треба взяти своїх заступників і піти геть з посад», - додав активіст РНС Олег Кулик.

 Активіст Ігнат Коноплястий нагадав, що РУХ НОВИХ СИЛ неодноразово виходив на акції до ГПУ, адже цей орган став захисником злочинної влади, а не українців.

«Ми під цю Генпрокуратуру виходимо вже мабуть 10 раз, адже Генпрокурор – нефахова людина, кум Президента, який творить беззаконня та порушує права людей, і народ вимагає аби він пішов геть», - зазначив він.