РУХ НОВИХ СИЛ ініціював парламентську процедуру імпічменту Порошенка

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ разом з киянами провели флеш-моб проти корупції Порошенка біля АП, де заявили про новий етап протестів і початок юридичної процедури імпічменту Президента, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».


Член Політради партії РУХ НОВИХ СИЛ Іван Слободяник зазначив, що одне із завдань флеш-мобу - привернути увагу до фактів корупції Порошенка, які нещодавно були оприлюднені на плівках Порошенка – Оніщенка. 

«У нас немає жодних сумнівів, що ці факти існують і їх з’являтиметься все більше, але вони замовчуються. Саме корупція у вищих ешелонах влади, зокрема Порошенка є причиною того, що Україна не розвивається і панує бідність та бандитизм. Нам розповідають, що вимога платити вищу ціну за газ – це вимога МВФ, але насправді ми просто скидаємось олігархам на яхти. Ми проти заробляння на владних посадах і обдирання людей», - відзначив Слободяник. 

Одна з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Ольга Галабала заявила, що перший крок до відставки Порошенка можна зробити вже зараз, цю процедуру роз’яснила Верховна Рада. 

«Перший крок, який потрібно зробити - ініціювати процедуру імпічменту Порошенка шляхом збору 226 підписів народних депутатів і внесенням подання в Парламент. Наше завдання - до 15 травня зібрати ці голоси. Закликаємо всіх приїжджати в громадські приймальні народних депутатів, говорити з їхніми друзями, рідними, телефонувати їм і звертатись з вимогою підписатись під поданням», - зазначила Галабала. 


Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті відповідний проект постанови «Про ініціювання питання про усунення Порошенка П.О. з поста в порядку імпічменту» та ініціював збір таких підписів. 

«Жоден правоохоронний орган сьогодні не може розслідувати злочини Президента. Це можна робити виключно за процедурою імпічменту,коли в Парламенті буде створена спеціальна слідча комісія. Злочини Порошенка – це наявність незадекларованого майна, корпоративних прав та коштів офшорах на понад 25 млн доларів; впровадження схеми «Роттердам+», яка забезпечила понад 20 млрд грн прибутків олігарху; обкрадання української армії; ведення бізнесу в РФ; 10 млн доларів хабаря і 50% частки у газовому бізнесі від Злочевського; передача контролю над нафтопроводами олігархам; незаконне захоплення земельних ділянок у Києві та ін..», - заявив нардеп. 


Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе запевнив, що паралельно зі збором підписів буде продовжуватись протестний рух і ближчим часом буде повідомлено про дату наступного Маршу. 

«Вірмени засвоїли досвід Майдану, не розслабляються і доводять почате до кінця, щоб їх перемогу не вкрав вірменський олігархат. Їх вимоги прості – жодних дострокових виборів поки всі гроші, інструменти зосереджені у представників влади. Переляканий Порошенко боїться кожного нашого зібрання, бо наші марші довели його рейтинг до мінімуму, він бігає по всій країні, домовляється з «харошими парнями» і обіцяє всім певні розклади. Ми не допустимо цього. Корумпований клептократичний совок повинен назавжди викорінитись з країни», - запевнив Сакварелідзе. 


«Влада намагається нас залякати, але вона не розуміє, що проти неї зараз стоїть весь український народ. Ми будемо мирними шляхами домагатись зміни цієї влади, щоб справді змінити наше життя», - додав координатор Шевченківського районного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Руслан Петрушин. 

«Одиниці творять історію, але велика кількість людей допомагає цим одиницям створити майбутнє. Є один спосіб, щоб ми могли пишатись собою як вірмени – виходим і дотискаєм всіх до одного», - закликала активістка Ліза Богуцька.