РУХ НОВИХ СИЛ не братиме участь в акції 18 листопада – заява партії

Політична партія РУХ НОВИХ СИЛ не братиме участь в акції протесту 18 листопада, яка була анонсована в соціальних мережах.

Про це йдеться в заяві партії.

Днями в соціальних мережах пошили відео, де чоловік в балаклаві, із прихованим обличчям закликає до активних радикальних дій 18 листопада.

«Від імені РУХУ НОВИХ СИЛ хочемо заявити, що наша політична сила не буде брати участь в цій акції, оскільки не бачить ні організатора, ні кінцевої мети цієї дії», - йдеться в офіційній заяві політичної сили.

У партії заявляють, що якщо РНС буде брати участь в акціях, то її учасники не приховуватимуть своїх облич. «Наші заклики будуть чіткими і зрозумілим, як всі попередні наші політичні дії», - сказано в заяві.

РУХ НОВИХ СИЛ підкреслює, що є відповідальною політичною організацією, яка завжди брала на себе відповідальність за конкретні дії.

 «Ми цінуємо і поважаємо кожного нашого прихильника. Ми розуміємо, що велика кількість людей, які пройшли з нами протести всю минулу зиму, схильні і готові до активних дій. Але ми не хочемо, щоб вони стали жертвами провокацій, організованих владою», - підкреслили в РНС.

«Ми, як завжди, готові до активних дій. Але вони повинні бути добре продуманими і мають вести до кінцевої мети – до перемоги. Ми не сумніваємось, що Україна переможе разом з нами», - підсумували в партії РУХ НОВИХ СИЛ.