РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини виступає проти підняття тарифів на воду на понад 60 %

РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини готовий вдатися до акцій протесту у разі, якщо тарифи на воду для населення у місті Стрий буде збільшено на 60%.  

Про це заявив обласний координатор РНС Ігор Брик, повідомляє прес-служба РУХ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Воду для міста Львова та інших районних центрів подають саме зі Стрия. Однак тариф на водопостачання та водовідведення тут – один з найвищих у області», - говорить Ігор Брик.

«Попри декларовані владою кроки вирішення проблеми, зараз ми спостерігаємо те, що керівництво КП «Стрийводоканал», у змові з владою міста, має намір вирішити свої фінансові проблеми шляхом необгрунтованого підняття тарифів на воду» , - продовжує Ігор Брик.

Зазначимо, що на даний час тариф діє на централізоване водопостачання - 10,85 грн. за 1 м.3 (з ПДВ), а на централізоване водовідведення - 6,28 грн. за 1 м.3 (з ПДВ). Тобто, загалом — 17,13 грн.

Однак КП “Стрийводоканал” пропонує підняти тарифи до 27,45 грн: на централізоване водопостачання — 16,21 грн за 1м.3 та, на централізоване водовідведення - 11,24 грн за 1м.3 .

«Влада міста вкотре показує, що вони відірвані від реальності і можливості населення оплачувати комунальні послуги, зокрема водопостачання та водовідведення. Ми чітко розуміємо, що тарифи, з огляду на підняття ціни за газ та електрику, мали б підвищитись для мешканців Стрия. Однак такі кроки мають бути економічно обґрунтовані, про що ми зазначаємо у звернені на проведення громадських слухань», - продовжує Ігор Брик.

Додамо, що пропоновані тарифи мають вступити у дію з 1 грудня 2018 року. Проте громадські організації, активісти та прості мешканці вимагають від влади проведення громадських слухань, на яких будуть запропоновані шляхи вирішення даної ситуації, яка може мати непередбачувані наслідки для населення.

«У випадку, якщо керівництво КП «Стрийводоканал» не врахують вимог населення, ми будемо змушені перейти до радикальних дій,  шляхом вуличних протестів та пікетів», - зазначив Ігор Брик.