РУХ НОВИХ СИЛ формує команду для участі у виборах до ОТГ 23 грудня

РУХ НОВИХ СИЛ братиме участь у виборах до об’єднаних територіальних громад, які відбудуться 23 грудня 2018 року та оголошує про формування команд кандидатів в депутати до ОТГ.  

Люди з активною життєвою позицією, яким небайдуже майбутнє громади мають йти у депутати рад ОТГ. З об’єднанням, громади отримають додаткові повноваження та фінанси, саме депутати ради ОТГ вирішуватимуть на що спрямовувати бюджет, отримають можливість брати участь у міжнародних проектах і отримувати додаткові надходження.  

Ми шукаємо чесних та справедливих людей, які готові працювати для своїх громад. Кандидати в депутати від РНС мають відповідати критеріям Декларації відповідності РНС, а саме:  

1. Не був (не була) членом та не брав (не брала) участі в діяльності: Партії Регіонів, КПУ, Опозиційного блоку; 

2. Не був (не була) та не є причетним (причетною) до пропаганди комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та їх символіки;

3. Не підпадає під критерії люстрації, визначені у ст. 3 Закону України «Про очищення влади»;

4. Не вчиняв ( не вчиняла) будь яких кримінальних злочинів проти прав та свобод людини;

5. Не внесений (не внесена) до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційне правопорушення та не був (не була) учасником корупційних скандалів, не маю доходів, майна та капіталів, отриманих корупційним шляхом;

6. Не залежить в будь якій формі від олігархату та пов’язаних з ним фізичних та юридичних осіб та/або груп впливу;

7. Не вчиняв (не вчиняла) злочинів проти держави, не закликав (не закликала)до сепаратизму та не підтримував (не підтримувала) організації, які пропагують сепаратизм і підтримують ОРДЛО.

Щоб стати кандидатом в депутати, якнайшвидше зв’яжіться з центральним офісом партії:

м. Київ, провулок Музейний 2Б

0-800-333-0-1-0


Додаток: Інформація, в яких областях та ОТГ відбудуться вибори 23 грудня 2018 року 

https://drive.google.com/open?id=18axXp6Rj7xKn-Y52RCvA6VjvYHtMWsHYGlR6Qhcv0Qs