Розправа з соратниками Саакашвілі: Дангадзе триматимуть під вартою ще 2 місяці

Печерський суд продовжив строк тримання під вартою Северіона Дангадзе, який вже відсидів за гратами 60 діб, втім за цей час жодного разу не викликався на допити чи інші слідчі дії. У РНС вважають, що таким чином на Дангадзе намагаються чинити тиск аби він свідчив проти Михайла Саакашвілі, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 

На підтримку Дангадзе в суд прибули небайдужі кияни, лідери РНС Михайло Саакашвілі, нардеп Юрій Дерев’янко, член Ради партії Давід Сакварелдізе. Впродовж понад 8 годин під стінами суду активісти скандували «Северіону свободу», «Волю політв’язням», «Ганьба прокурорам», «Прокурори, не вводьте в оману суддів» тощо.

«У них нема справи проти Дангадзе, тільки анекдоти про «зайця» і «вовка». Це політична справа. Порошенко хоче мене нейтралізувати через Северіона, він заручник цієї системи. Його шантажують говорити неправду, або ж сидіти за гратами. Так багатьох активістів РНС зараз допитують, залякують, це масовий наступ на нашу політсилу, щоб ми їм не заважили», - зазначив Михайло Саакашвілі.

Сам Дангадзе на суді повідомив, що впродовж двох місяців перебування під вартою його не викликали на допити чи інші слідчі дії.

«За два місяці мене лише раз викликали на слідчу дію з представником СБУ, сказав, що буде перевіряти голос на плівці. Досі не надали протокол, про те, що було вилучено в мене з дому. Це все робиться для того, щоб натиснути на Саакашвілі, але я пишаюсь що зв’язав своє життя з Саакашвілі і його командою», - заявив Дангадзе. 

Нагадаємо, одразу після Маршу за імпічмент 3 грудня, керівника Київського обласного осередку РНС Северіона Дангадзе заарештували на в'їзді в Полтаву. 6 грудня Печерський суд призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 діб. Апеляційний суд міста Києва відмовився змінювати запобіжний захід.