Розправа з опонентами по-порошенківськи: Северіона Дангадзе ув'язнили на 60 діб

Печерський суд міста Києва призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою керівника Київського обласного осередку партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Северіону Дангадзе, якому "шиють" зв'язки з російськими коштами, Курченком та Януковичем.

Відповідне рішення ухвалила суддя Кирилюк, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі". 

"Я Курченка взагалі не знаю, не розумію як таке можна було придумати. З іншого боку я розумію, що я залишився чи не останньою близькою людиною Саакашвілі, адже всіх його охоронців, близьких людей, журналіста відправили в Грузію, його водія побили. Я ніколи раніше не займався політикою, але я знав як було в Грузії до Саакашвілі, під час його президентства і після. І я хотів, щоб так було в Україні", - зазначив Северіон Дангадзе.

Захисники Дангадзе навели в суді безліч фактів проти звинувачень Генпрокуратури - це і посилання на незрозумілих свідків з прізвищами Вовк та Заєць, відсутність доказів у наведених в справі фактах, їх фальшування тощо. Втім судом позиція захисту не була взята до уваги і було вирішено задовільнити клопотання прокуратури і призначити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Один з лідерів РНС нардеп Юрій Дерев'янко зазначив, що Порошенко вдається до залякувань - зранку побили активістів у намотовому містечку, сьогодні він відправив під варту політичного опонента. 

"Це режим Порошенка в дії, коли фальшуються справи, людей кидають за грати в такий спосіб тільки тому, що людина не погоджується з тим, що він робить в країні і має свою політичгку позицію. Ми звісно будем подавати апеляцію, але щоб такого не було, в Україні мають бути незалежні суди і створений Антикорупційний суд", - наголосив Дерев'янко. 

Адвокати Северіона Дангадзе акцентують, що ухвала суду про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою є неправомірною та запевняють, що подаватимуть апеляційну скаргу. 

"Не було доведено на підставі чого має бути здійснено затримання. Варто зазначити, що до судового засідання залучили величезну кількість правоохоронців. Сам процес вручення підозри говорить про те, що справа фабрикувалася з самого початку", - зазначила адвокати Юлій Сидорчук. 

"Спочатку підозра була по 256 статті, вони зрозуміли, що не мають доказів і вручили іншу підозру і інкримінували йому статтю, яка згідно з положеннями кримінально-процесуального кодексу не передбачає іншого запобіжного заходу, окрім як тримання під вартою", - наголосив адвокат Микола Неділько.

"Будь-яку людину, яка не знідна з політичним режимом будуть так кидати в тюрму"- заявив Дангадзе після ухвали суду. 

Нагадаємо, одразу після Маршу за імпічмент, керівника Київського обласного осередку РНС Северіона Дангадзе заарештували на в'їзді в Полтаву та хочуть звинуватити його у причетності до російських коштів та Курченка.