РНС вимагає порушити кримінальну справу по факту оприлюднення «плівок Онищенка» (ВІДЕО)

РУХ НОВИХ СИЛ вимагає порушити кримінальну справу по факту оприлюднення так званих «плівок Онищенка», в яких йдеться про корупцію президента Петра Порошенка. 

Про це заявив один з лідерів РНС, народний депутат Юрій Дерев’янко з трибуни парламенту в п’ятницю.

Він нагадав, що українці, завдяки роботі Національного антикорупційного бюро дізнались про те, що в Україні розкрадався газ у величезних розмірах.

«Ми дізнались про те, що можна красти уже після Революції Гідності мільярди українських гривень на газових схемах. І це здійснювали депутати, які сиділи тут, зокрема пан Онищенко, який отримав підозру від НАБУ і кримінальна справа щодо якого зараз розслідується», - зазначив нардеп.

Дерев’янко підкреслив, що кілька днів назад усі почули від того самого Онищенка, який є втікачем, що він це робив разом зі своїм партнером Порошенком.

«З його слів він пропонував Порошенку 10 мільйонів доларів хабаря від пана Злочевського. Це один зі стовпів режиму Януковича, який також переслідується в кримінальному порядку, який також вкрав величезну кількість грошей у українського народу і в українського бюджету», - поінформував нардеп.

Він переконаний, що це нічим абсолютно не відрізняється від режиму Януковича.

«Це нічим фактично не відрізняється від Януковича. Ми бачимо ті самі 50/50, ті самі фрази і слова, що «гарний хлопець», «подумаємо-вирішимо». І ми не бачимо жодної реакції від правоохоронних органів», - обурився політик.

«Ми вимагаємо порушити кримінальну справу за фактом отримання і оприлюднення цієї інформації», - підкреслив Дерев’янко. Він додав, що РНС вимагає негайного внесення відомостей до ЄРДР і початку розслідування.

Депутат нагадав, що в Південні Кореї за такі самі хабарі в 10 мільйонів доларів, екс-президента посадили до в’язниці на 24 роки, через процедуру імпічменту, через процедуру притягнення до кримінальної відповідальності і зобов’язали сплатити штраф, еквівалентний 17 мільйонам доларів.

«А в Україні ми бачимо повну тишу. Ми бачимо, що режим Порошенка активно переслідує тих, хто про це говорить, в тому числі і нашу команду РУХУ НОВИХ СИЛ», - сказав депутат.

За його словами, представник РНС Северіон Дангадзе сьогодні находиться у в’язниці, його катують, закрили у маленьке приміщення без вікон, щоб вибити покази проти РУХУ НОВИХ СИЛ.

«Ми бачимо, що в Одесі зрізали борди, на яких оприлюднено це все свавілля. В Івано-Франківську заклеїли чужу власність. В Дмитра Довбуша три мікроавтобуси в Запоріжжі спалили», - обурився депутат.

Він вважає, що Порошенко правильно боїться українців і команду РУХУ НОВИХ СИЛ

«Сусідню Грузію оди з лідерів РНС очистив від бандитів, олігархів, дав можливість людям там працювати і це обов’язково відбудеться в Україні. Ми говоримо українцям: не бійтесь, вставайте, протидійте і ми обов’язково переможемо», - підсумував нардеп.


Нагадаємо, 18 квітня в ефірі одного з телеканалів вперше прозвучали "плівки Онищенка" за участю чоловіка із голосом, схожим на голос Президента України Петра Порошенка. На записі нардеп-втікач Олександр Онищенко і людина з голосом, схожим на голос Порошенко обговорюють "договірняк" з екс-міністром екології Миколою Злочевським щодо закриття кримінальних справ проти нього.