РНС вийшов на акцію «Мовчання вбиває» з вимогою розслідувати напади на активістів

РУХ НОВИХ СИЛ разом з іншими силами і громадськими активістами вийшов на акцію протесту «Мовчання вбиває» до Адміністрації Президента проти свавілля правоохоронних органів і бездіяльності влади у розслідуванні нападів на активістів. Серед основних вимог активістів - відставка керівництва Національної поліції та прокуратури, повідомляє прес-служба РНС. 

Як відомо, за останній рік відбулось близько 50 нападів на українців з активною громадянською позицією, втім ці злочини не розслідуються. Активісти вимагають - реакції керівництва держави на напади та їх розслідування, проведення позачергового засідання Ради нацбезпеки і оборони, публічного звіту від Авакова щодо розслідування цих злочинів.

«Ми бачимо, що беркутівців досі не покарали, активістів одного за іншим ловлять, калічать і навіть вбивають. І влада нічого не робить, саме тому ми сьогодні зібрались аби захисти всі громадян, які не бояться висловлювати свою позицію», - зазначив активіст РНС Руслан Петрушин.

«Ми прагнемо змінити цю злочинну систему, яка провокує активістів, щоб виходити на протести. Ми хочемо змінити цю систему, аби нам не треба було виходити, аби сама система була за людей», - додав активіст Ігнат Коноплястий.

Активісти РУХУ НОВИХ СИЛ намагались пронести на акцію діжки, б’ючи в які висловити свій протест та довести владі, що українці не будуть мовчати. Втім ланцюг правоохоронців не дозволив активістам пронести бочки, поліцейські зазначили «що це заборонено і треба погоджувати з керівництвом».

«Яким законом це заборонено? Ви повинні закон захищати, а не бандюганів. Ви за наші податки нас ґвалтуєте", - обурились активісти

Заступник начальника управління Нацполіції в Києві, полковник Руслан Кузьменко сказав, що він «особисто забороняє активістам проходити з діжками».