РНС: Вчора нардепи та активісти завадили викраденню Саакашвілі під приводом затримання

Вчора відбулась спроба викрасти лідера партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі, а не затримати і арештувати, чому завадили люди які зібрались на його підтримку та народні депутати. 

Про це заявили представники партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі сьогодні на брифінгу під Верховною Радою.

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко наголосив, що вчора всі українці почули величезну кількість брехні з уст Генпрокурора.

«Справа проти Саакашвілі про спробу державного перевороту за гроші президента-втікача Віктора Януковича є повністю сфальшованою та видуманою. А щодо самого Михайла Саакашвілі вчора відбулось незаконне викрадення», - підкреслив він.

Михайло Саакашвілі, коментуючи вчорашні події, заявив, що готовий поспілкуватись зі слідчим прокуратури лише у наметовому містечку.

«Я не буду з'являтись до цього лжепрокурора, неграмотного. Ця людина не має юридичної освіти, не говрячи того, що він не має совісті, честі, достоїнства. Я готовий прийняти їх слідчого тут в таборі. Всі їх спроби з самого початку від відміни реєстрації партії РНС, позбавлення мене громадянства, до вчорашніх провокацій не минуть так просто. Ніхто в світі не буде це приховувавти, і ніхто цього прийме. Те, що зробив Порошенко – це початок його кінця, кінця мафіозної групи», - заявив Саакашвілі.

Лідер РНС повідомив про подальший план дій - прибрати ОЗГ з правоохоронних органів та розпочати процедуру імпічменту цієї злочинної влади, та закликав людей збиратись на площі під ВРУ на віче о 18 год.

«Вчора вони влаштували провокацію, це була демонстрація сили. Вони могли мене заарештувати в будь-якому місці, зачитати заяву, запросити адвоката і відвезти. Порошенко хотів продемонструвати силу і нарвався. Сьогодні керівник спецназу, який напав на людей кричав, що це все через одну людину, через Порошенка!. Коли нас буде багато, ці поліцейські, спецназівці разом з народом законним шляхом, без перевороту, насилля, наведуть в країні порядок і завершать диктатуру олігархату. У нас буде диктатура середнього класу, патріотів, права і свободи!», - наголосив Саакашвілі.

Адвокат Руслан Чорнолуцький заявив, що всі дії влади щодо Михайла Саакашвлі будуть оскаржуватись.

«Ми намагатимемось в законний спосіб відстояти права Михайла Саакашвілі. Впродовж двох місяців в судах оскаржуються рішення щодо зокрема позбавлення його громадянства. Це, а також довідка щодо додаткового захисту дає йому парво знаходитись на території України легально і щодо нього не можуть бути застосовані дії щодо екстрадиції і видворення.

Досі, ні захисту ні Михайлу Саакашвілі не надали жодного процесуального документу з посиланням на кримінальну справу. Чорнолуцький заявляє, що всі факти є сфабрикованими, а сама справа носить політичний хакарактер.

Чоронолуцький повідомив, що сьогодні подасть в НАБУ заяву щодо створення злочинної організації з метою вчинення тяжких злочинів, а також щодо зловживання владою і службовим становищем групою високопосадовців на чолі з Генпрокурором, головою СБУ та їх підлеглими і заступниками.