РНС Тернопільщини підтримує кандидатуру Юрія Дерев’янка в Президенти України (ФОТО)

Члени Тернопільської обласної партійної організації РУХУ НОВИХ СИЛ під час відкритої конференції висловили підтримку кандидатурі Юрія Дерев’янка та його програмі на президентські вибори.  

Про це повідомляє прес-служба РНС.

«Україна має мінімальний рівень довіри до влади, все ледве тримається купи. Зараз у нас є унікальний шанс забрати з олігархів сфери впливу, зокрема в політичній сфері. Ми завжди обирали месію і не хочемо включатись в процес. Ми так обрали Ющенка, Порошенка, які багато обіцяли, мали врятувати країну, але тільки продали її і розікрали. Якщо ми зробили таку помилку, ми повинні мати змогу її виправити, ми за те, щоб був інструмент це зробити», - заявив політик.

На зустрічі з тернополянами Дерев’янко розповів про систему неокономіки, яка базується на електронних технологіях, мінімалізує бюрократію та зможе перелаштувати лад в країні.

«Ця система створює величезні конкурентні умови. Ця система руйнує монополії, схеми, важливі для олігархії, яка сьогодні контролює всі галузі. А коли одні втрачають - інші отримують. В цій системі отримують українці, отримують послуги значно дешевші, бо буде реальна конкуренція. Ця система дає можливість українцю нормально дихати, заробляти. Це швидке матеріальне зростання кожного українця», - переконаний один з лідерів РНС.

За його словами, за ці роки стрімко розвивалась комп’ютерна техніка, зараз вона дозволяє дешево і ефективно впроваджувати блокчейн. Швеція, Естонія, США, ОАЕ - багато державних систем переводять на цю систему. В минулому місяці в Цук (швейцарський кантон) голосували через систему блокчейн. Але українським олігархам це не вигідно.

Дерев’янко переконаний, що важливі загальнодержавні та місцеві питання мають вирішувати самі українці, а не чиновники під впливом олігархів. В цьому полягає пряма демократія.

«Ми пропонуємо, щоб голос кожного українця використовувати не раз на 5 років, а щонайменше раз на рік по загальнодержавним чи місцевим питання. Кожен українець через особистий електронний кабінет має голос. Ми можемо подивитись, як депутат, чиновник працює і виконує обіцянки, можемо дати йому оцінку. У Швейцарії завдання парламентарів - запропонувати суспільству способи вирішення проблеми, після цього відбувається референдум і люди вирішують. Кожен там шукає найкраще вирішення проблеми, щоб запропонувати його суспільству. І потім люди можуть дати оцінку депутатам і чиновникам», - підкреслив кандидат в Президенти.

Нагадаємо, Юрій Дерев"янко заявив, що має намір балотуватись на виборах президента України в 2019 році.

14 липня РУХ НОВИХ СИЛ на Прикарпатті підтримав кандидатуру Юрія Дерев'янка на посаду президента України.

Наступні обласні конференції за участі Юрія Дерев'янка відібудуться за таким графіком:

16 липня, понеділок, 18.00 — Львів (Leopolis Hall, проспект Свободи, 27) 

17 липня, вівторок, 18.00 — Суми (Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1).