РНС: Розгляд справи Дангадзе зумисне затягують, щоб «вибити» в нього покази проти Саакашвілі

Суддя Печерського районного суду Кирилюк не надала повний текст ухвали про призначення запобіжного заходу у вигляді 60 діб під вартою керівнику Київського обласного осередку партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Северіону Дангадзе. Відтак, Апеляційний суд міста Києва, через відсутність документів переніс розгляд апеляційної скарги захисників Дангадзе на 28 грудня. Це робиться зумисне, аби «вибити» у Дангадзе покази проти Саакашвілі, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ». 

Адвокат Роман Кругляк повідомив, що суддя Печерського районного суду Кирилюк не надала у 5-денний термін повний текст ухвали рішення про призначення Дангадзе запобіжного заходу та спеціально пішла на лікарняний. 

"Встановивши 5-денний термін вона не надали документи і навмисно пішла на лікарняний. Ми неодноразово звертались до Печерського районного суду, щоб отримати повний текст рішення і доповнити нашу скаргу. Вона поставила у незручне становище Апеляційний суд, бо у нього немає матеріалів справи. Апеляційний суд має врахувати, що такі дії судді призводять до того, що справу можна перекваліфікувати у політичне переслідування. Невинна особа незаконно знаходиться під вартою», - зазначив адвокат. 

Лідери РНС переконані в тому, що такі дії спрямовані на те, щоб спеціально заятгувати справу та вибити з Дангадзе покати проти Михайла Саакашвілі.

«Порошенко і Луценко шиють справу Михайлу Саакашвілі. Не просто так суддя Печерського суду не виконала обов’язки і не надала протягом 5 днів повний текст рішення, це для того, аби обмежити можливість адвокатам надати захист підозрюваному і порушувати його права», - зазначив нардеп Юрій Дерев’янко.

Михайло Саакашвілі заявив, що Порошенка не цікавить Дангадзе, він у змові із владою Грузії планує екстрадицію лідера РНС. 

«Очевидно, що Дангадзе їх не цікавить, але його тримають в заручниках і чинять тиск, щоб вибити покази проти мене. В п’ятницю вони хочуть провести суд і посадити мене під домашній арешт і паралельно ведуть переговори з Грузією щодо моєї екстрадиції. Це змова Путіна, Порошенка і Іванішвілі. Нема суду в Україні, це філіал ОЗГ який діє за чіткими вказівками Порошенко є ОЗГ на голові з Порошенко, який сам собі суддя, прокурор. Проти їх планів пішла чесна суддя Цокул, яка мене відпустила», - заявив Саакашвілі. 

«Я працював в партії, допомагав Михайлу, але я ніколи не приймав жодних рішень. Вони позбавляються вірних йому людей. Це нас не ламає, а робить сильнішими. Наша влада діє як колись Янукович, і вона в результаті прийде до того, що й Янукович», - заявив Северіон Дангадзе.

Нагадаємо, 6 грудня Печерський суд призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою керівнику Київського обласного осередку партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" Северіону Дангадзе, якому "шиють" зв'язки з російськими коштами, Курченком та Януковичем.