РНС Прикарпаття оголосив про створення комітетів громадського опору (ВІДЕО)

Люди з усього Прикарпаття з'їхалися до Івано-Франківська, аби підтримати Всеукраїнський марш «За Майбутнє!», який організувала партія РУХ НОВИХ СИЛ. Люди втомилися від нині діючої влади, а тому закликають до негайних дій.

Про це повідомила координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття Тетяна Пришляк

Як розповіла Тетяна Пришляк, висловити незгоду з діями президента на полощу перед пам'ятником Івану Франку зібралися сотні прикарпатців. Вимога єдина: Порошенко повинен добровільно подати у відставку. Тож активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Прикарпаття оголосили про план боротьби з діючою владною системою і заявили про створення комітетів громадського опору, які мають будувати мережу спротиву олігархату та диктатурі, та стануть опорою для побудови сучасної країни.

«Український народ втомився від безчинства, бездіяльності, корупції. від свавілля і того шляху диктатури, який обрав чинний президент. І події  останнього тижня довели, що українське суспільство обурене і воно ще здатне на протест», - зазначила Тетяна Пришляк.

Наприкінці акції люди попрямували до вуличних наметів, аби залишити свій підпис за імпічмент президента.

«Дивитися. що відбувається - це просто жах. Не можна мовчати, треба виходити і не сидіти по хатах», - закликала мешканка Івано-Франківська Оксана.

Зазначимо, що акції з вимогою відставки Петра Порошенка активісти РУХУ НОВИХ СИЛ проводитимуть і надалі.