РНС напрацьовує стратегію боротьби, продовження протестного руху і перемоги

Лідери РУХУ НОВИХ СИЛ з різних областей у складі Політради партії зібрались у Києві, аби обговорити подальші плани, напрацювати стратегію боротьби, продовження протестного руху, повідомляє прес-служба РНС.

Лідер РНС Михайло Саакашвілі повідомив, що найближчим часом буде презентоване ідеологічне бачення РУХУ НОВИХ СИЛ, нове бачення суспільного устрою в Україні. Крім того, він зазначив, що найближчим часом РНС презентує свого кандидата в Президенти.

"В нас є ціль, є ворог, і є мета. Суспільство відкрите для нових ідей, пропозицій, кандидатів.Ми всі знаходимось під тиском, але ми активні, продовжуємо роботу. Ми сильні коли єдині", - заявив Саакашвілі.

Один з лідерів РНС нардеп Юрій Дерев'янко заявив, що команда РУХУ НОВИХ СИЛ - це нові люди, які зможуть виправдати довіру українців.

"У нас є достатньо людських ресурсів і внутрішнього потенціалу, щоб довести всій країні, що ми справді нова сила і ми ті люди, які ніколи народ не зрадять, які безкомпромісні, не пристосуванці, які, прийшовши до влади, дуже швидко дадуть можливість українцям жити гідно. Я вірю в нашу команду і нашу перемогу", - наголосив нардеп. 

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Давід Сакварелідзе закликав однопартійців активізуватись, продовжувати протестний рух, збільшувати команду.

"Ми готові взяти на себе відповідальність за країну, боротись і перемагати. Маємо включати турборежим. Маємо бути технологічними, інноваційними, Фейсбук - це наша сила. Ми єдина політсила, яка підняла вулиці і змогла сама тягнути масштабний протест, в цьому наша унікальність. Цієї нашої сили бояться всі конкуренти", - запевнив він.