РНС Миколаївщини закликає до об'єднання у боротьбі за відставку Порошенка

РУХ НОВИХ СИЛ Миколаївщини закликав всі опозиційні демократичні сили об'єднатися для боротьби з олігархами, а також скликати позачергові сесії рад всіх рівнів і включити до порядку денного питання про добровільну відставку Порошенка.
Заява за підписом координатора РУХУ НОВИХ СИЛ Миколаївщини Ігоря Фількенштейна опублікована на сторінках активістів у соцмережах та у регіональних ЗМІ.

«Від імені нашої політичної сили, я звертаюсь до усіх демократичних організацій, рухів, партій терміново об'єднатися в єдиний антиолігархічний фронт [...] Якщо ми промовчимо сьогодні, то завтра можемо прокинутись в СССР часів Сталіна. Ми звертаємося до депутатів всіх рівнів з вимогою скликати позачергові сесії своїх рад і внести до порядку денного питання про добровільну відставку президента України П.А.Порошенко.
Ми закликаємо всі демократичні сили об'єднатися разом і провести 18 березня марш за відставку Порошенка. Марш провести не тільки в Миколаєві, але й в усіх районних центрах області», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, що громадські активісти Кіровоградщини засудили силовий розгін наметового містечка і виступили з вимогою відставки Петра Порошенка і Арсена Авакова.

У Херсоні триває збір підписів громадян  під вимогою до голови облради скликати позачергову сесію та засудити розгін мирної акції протесту і наметового містечка під Верховною Радою

Раніше з вимогою скликати позачергову сесію та засудити силовий розгін наметового містечка, до голови облради звернулися активісти та громада Полтавщини.

Також свавілля діючої  влади викликала низку протестів у різних містах України. Зокрема мітинги відбулися на Вінниччині, Дніпропетровщині, Луганщині. 

 Нагадаємо, що 3 березня у Києві відбувся штурм наметового містечка під Верховною Радою. Активістів було побито та затримано, частину з них відвезли до Печерського частину до Шевченківського райвідділень поліції, деякі люди потрапили до лікарні.