РНС Львівщини вимагають у влади забезпечити безпеку руху на «Дорозі смерті» у м. Бібрка

Проблема, яка сформувалась впродовж кількох років у місті Бібрка, Львівської області, досягнула свого піку. Кількість смертей, внаслідок ДТП на автодорозі Н-09, яка проходить через місто, просто вражає. Місцеві мешканці неодноразово звертались до влади вирішити цю проблему, однак всі їхні прохання залишились без задоволення. РУХ НОВИХ СИЛ підтримав громаду, яка 2 вересня вийшла на мирну акцію протесту. 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

Цією дорогою щоденно проїжджають тисячі автомобілів. Попри те, що це населений пункт, водії часто-густо, легковажать обмеженням швидкості, що є найбільшою причиною ДТП на цьому відрізку дороги.

«Траса Львів-Мукачево простягається через вул. Галицьку, де зовсім близько до дороги зведені будинки, крім того тут також розташована і лікарня. Можна вважати, що тут – зона підвищеної небезпеки. А люди - незахищені», - говорить координатор РУХУ НОВИХ СИЛ міста Львова Юрій Мельничук.

Місцеві активісти направили десятки звернень та скарг у різні органи. Про складну ситуацію також інформували Львівську обласну адміністрацію, Облавтодор, поліцію. Однак реального вирішення даного питання не пропонує, та навіть більше – ігнорують.

«Зараз люди опинились у такій ситуації, що бояться за своє життя та життя своїх близьких, які користуються «Дорогою смерті» щоденно для добирання до школи, роботи чи в інших справах. А ціна життя для влади у даному випадку захована у кошторисах на засоби безпеки руху», - продовжує Юрій.

Громада міста неодноразово наголошувала на потребі встановлення регульованого пішохідного переходу, дорожніх знаків, облаштування пішохідних доріжок. Саме такі заходи для безпеки руху на автомобільних дорогах національного значення в подібних ситуація суттєво знизили кількість ДТП та рівень травмування пішоходів.

Під час зборів громади та членів партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі було прийнято рішення звернутись до народного депутата Юрія Дерев’янка з проханням допомогти вирішити дану проблему. А саме проконтролювати прийняття рішень стосовно автодороги Н-09 на відрізку у місті Бібрка по вул. Галицькій у плані організації безпеки руху.