РНС Львівщини спільно відзначили День Незалежності

На честь Дня Незалежності активісти РУХУ НОВИХ СИЛ розгорнули величезний прапор у підніжжі фортеці Тустань та заспівали Гімн України 

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Колишня могутня фортеця й надалі сповнена духом історичної величі і подвигів наших предків. Сьогодні ми вирушили у це місце для розуміння минулого, усвідомлення теперішнього і наснаги для творення світлого майбутнього», - говорить координатор Львівської обласної організації партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Ігор Брик.


Пізніше усі взяли участь у спільному імпровізованому святкуванні. Отримавши позитивний заряд емоціями, кожен з позитивом повертався додому і великими планами до подальшої роботи.

«Ми віримо, що прийде час і наша Україна стане повноцінно незалежною. Що сплюндровані землі повернуться у лоно матері, а покладені життя захисників за волю України будуть достойно оспівані у нашій історії. Що ганебні кроки влади знайдуть своє покарання, а закон і раціональність візьмуть гору над свавіллям олігархату», зазначив Ігор Брик.


Зустріч у дружньому партійному колі всім дуже сподобалась і додала наснаги на майбутні звершення.

«Ми віримо у це і будемо робити все, щоб це стало реальністю. Нас багато і наші багнети напоготові! Разом ми зможемо змінити все на краще для нас і наших дітей! Слава Україні! Героям слава!», - завершив Ігор Брик.