РНС Львівщини ініціювали збір медикаментів для будинку престарілих

Члени партії «РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі»  розіслали у фармакологічні  компанії та мережі аптек звернення  з проханням надати медикаменти та санітарно-гігієнічні засоби для підопічних геріатричного пансіонату смт  Підбуж Дрогобицького району області.

Про це повідомляє прес-служба РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.

«Наші партійці були у геріатричному пансіонаті, що у смт. Підбуж, Дрогобицького району. Спілкувались з керівництвом закладу, людьми, які проживають у цьому містечку. Ситуація, насправді, дуже плачевна», - говорить координатор львівської обласної організації РУХ НОВИХ СИЛ Ігор Брик.

«Старість – страшна справа. А в нашій державі, при ведені такої соціальної політики, старші люди просто змушені доживати останні дні в зубожінні. І тут мова йде про всіх пенсіонерів.  А що говорити про тих, хто змушений свої останні роки доживати у пансіонаті для престарілих? », - продовжує Ігор Брик.

Спілкуючись з керівництвом закладу, який перебуває на комунальному балансі Львівської обласної ради, партійці довідались про найбільші проблеми, які зараз унеможливлюють нормальне життя пенсіонерів у пансіонаті. Зі 115 осіб, які перебувають під опікою , левова частка є таких, які мають обмежену можливість пересуватись.  Їм потрібні медичні пелюшки, підгузки, медикаменти,  постіль, одяг і навіть їжа.«Що можна говорити про реформу, якщо для кожного підопічного держава виділяє 40 грн на день на чотирьохразове харчування. Швидка, яка  б мала в кожну хвилину, при потребі, відвести у лікарню – поламана. Запасних деталей до автомобіля нема. Ремонт дорогий », - говорить член ради партії  Осип Магур після спілкування з працівниками закладу.

«Прес, який прасує постіль, потребує ремонту. А заклад має цілий корпус пенсіонерів, які у статусі «лежачих». Важко собі уявити жалюгідний стан справ зі сторони держави. Працівники стараються будь-яким чином рятувати ситуацію. Але людський ресурс – не безконечний. Тому потрібно допомогти», - продовжує Осип Магур.

Додамо, що члени партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі впродовж двох тижнів проводили збір одягу для пенсіонерів.  Разом з продуктам літній, осінній і зимовий одяг відвезли у Підбузький Геріатричний пансіонат. Після довгого спілкування, партійці вирішили продовжити допомогу закладу, а особливо підопічним. Керівництво закладу передало список потреб, зокрема медикаментів. Члени партії РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі на основі цього списку написали звернення до фармакологічних компаній, де просять надати допомогу геріатричному пансіонаті.  

Також зазначимо, що збір продуктів, одягу та постілі і далі продовжується у обласному офісі РУХУ НОВИХ СИЛ Львівщини.