РНС Франківщини вимагає в Луценка розслідувати плівки Порошенка-Оніщенка

Порошенко мусить не лише піти у відставку, але й сісти за грати. Під час попереджувальної акції «Гуркіт народного гніву», яка відбулась під стінами Івано-Франківської ОДА, активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ» та місцеві мешканці ставили свої підписи під заявою до генпрокурора України, в якій вимагають відкрити кримінальне провадження проти Порошенка.   

«Народним депутатом Олександром Онищенком оприлюднено записи. З них слідує, що Петром Порошенком отримано хабар в розмірі 10 млн доларів від міністра екології часів Януковича Миколи Злочевського та передачі ним 50% у газовому бізнесі за закриття кримінальних справ проти Злочевського.

У діалозі між Онищенком і Порошенком привертає увагу й констатація обома учасниками факту про поставку газу на компанії Кононенка на суму 10 млн доларів з обговорення можливості врахування боргу по цьому питанні в рахунок озвученої перед цим пропозиції про розподіл прибутку окремих компаній у пропорції 50 на 50 відсотків», - зачитала заяву координатор партії «РУХ НОВИХ СИЛ» в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк.

Відтак вищевказані обставини можуть свідчити про наявність ознак зловживання владою або службовим становищем та отримання неправомірної вигоди вищими посадовими особами держави, йдеться у заяві. Зокрема, президентом, нардепом від БПП Ігорем Кононенком. А також іншими високопосадовцями з оточення президента.

За такі дії в інших країнах високопосадовці позбуваються своїх посад. Як приклад Тетяна Пришляк наводить Вірменію. Де мирними протестами люди домоглися відставки прем'єр-міністра.

Тож нині РУХ НОВИХ СИЛ вимагає розпочати досудове розслідування відносно президента України.

«Лідером нації став звичайний злочинець, корупціонер, хабарник, який сьогодні повинен сидіти в тюрмі. Ця людина веде націю у прірву. Кожен свідомий громадянин повинен підписати заяву до генпрокурора щодо справи плівок Онищенка –Порошенка. Допоки український народ не зрозуміє, що потрібне не перезавантаження Віті на Пєтю, а потрібне перезавантаження самої системи, то заробляти гроші і дуже великі гроші будуть тільки Колі, хороші пацани»»,- підсумувала Тетяна Пришляк.