РНС - єдина системна опозиція в країні - Саакашвілі

РУХ НОВИХ СИЛ – єдина системна опозиція в Україні, якої дуже боїться Порошенко та чинна влада. 

Про це заявив лідер партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі, повідомляє прес-служба партії.

Він зазначив, що попри всі намагання Порошенка дискредитувати та знищити РУХ НОВИХ СИЛ, партія постійно працює над ідеологією та програмами, збільшує команду. 

«Незалежно від дій Порошенка, ми працюємо, не опускаємо руки, ми рішучі як ніколи. Ми налаштовані досягти мети і щоб Україні справді вдалось, як це було у моєму фільмі», - сказав він. 

Саакашвілі відзначив на необхідності заручатись підтримкою людей, адже тільки за великої кількості людей можна дотиснути владу, щоб вона пішла геть. 

«Ми повинні говорити з людьми, розповідати їм, що РНС нарощує сили, ми революційна організація, адже нас всіляко намагаються знищити, але ми боремось. Олігархічні канали масово не показують наші марші, вони хочуть показати, що всього кілька людей вимагає відставки Порошенка. Ми маємо бути організовані і підготовані, щоб досягти мети. Нас все більше і більше; і досягнення мети - це питання лише кількох місяців, якщо ми будемо діяти рішуче, а вони допоможуть нам своїми помилками, то це буде і набагато швидше», - пояснив політик. 

«Ми єдина системна опозиція в Україні. Це велика відповідальність, але ми робитимемо все, щоб виправдати цю відповідальність», - запевнив лідер РНС.