РНС: Дангадзе змусили відмовитись від адвокатів, зараз чиниться тиск, аби він визнав свою вину

Незаконно ув’язненого соратника Саакашвілі - Северіона Дангадзе змушують визнати вину у сфабрикованій справі про держпереворот. Для цього на нього здійснюється шалений тиск, він більше 5-ти місяців перебуває в нестерпних умовах в одиночній камері, систематично погрожують його батькам розправою, матері навіть зламали руку, а сьогодні його змусили відмовитись від своїх адвокатів, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Як повідомила адвокат Юлія Сидорчук, сьогодні зранку адвокати приїхали до Северіона Дангадзе на процесуальну дію – допит.  

«Коли ми прибули туди, Северіон повідомив, що відмовляється від усіх своїх захисників. Він не назвав причини такого рішення», - повідомила Сидорчук.  

Останнім часом матір Северіона отримувала погрози від невідомих, їй навіть зламали руку, вимагаючи аби її син підписав покази проти Саакашвілі та визнав свою вину. З приводу цих погроз адвокати подавали заяви у правоохоронні органи. 

«16 березня суддя Печерського суду ухвалив рішення про передачу заяв щодо погроз матері Северіона на розслідування до ГПУ і СБУ. 11 травня також під час розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу суддя зобов'язав ГПУ розслідувати погорози Северіону та його родичам. Три дні після цього дивним чином Северіон приймає таке рішення. Можна припустити, що тиск на нього збільшився», - зазначив адвокат Роман Кругляк. 

У РУСІ НОВИХ СИЛ заявляють, що постійний тиск, який здійснюється на Северіона Дангадзе впродовж більше 5 місяців перебування за гратами, нелюдські умови в одиночній камері, погрози його батькам та відсутність побачень з ними – і тепер його змусили відмовитися від адвокатів. Його хочуть зламати постійними погрозами батькам, до нього постійно підсилають СБУ-шників, аби він дав покази проти команди РНС. 

«Влада пішла на такий крок, бо сфабрикована справа проти Дангадзе розсипається, у прокурорів немає жодних доказів. Вони намагаються фізично і морально вибивати з нього покази, тиснути аби він взяв на себе вину за те, чого не скоював. Але ми впевнені Северіон не зламається», - заявляють в РНС.