Речник ДПС нахабно бреше, що Саакашвілі повідомили про його повернення в Польщу – Федорін

Речник Державної прикордонної служби Олег Слободян збрехав про те, що військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Михайла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. 

Про це заявив колишній головний редактор українського Forbs та прихильник РУХУ НОВИХ СИЛ Володимир Федорін.

За його словами, Олег Слободян «нахабно бреше».

«Жодної спроби щось повідомити Михайлові Саакашвілі не було - якщо не вважати такою крики «Лежать, сука-бл...» на адресу його охоронців, що знаходились на відстані метрів 20 від Михайла», - написав Федорін.

За його словами, було викрадення людини, і замовникам та виконавцям цього злочину обов‘язково доведеться нести відповідальність.

Нагадаємо, близько 15.00 озброєні чоловіки схопили лідера РНС Михайла Саакашвілі в ресторані та примусово вивезли в невідомому напрямку.

Речник Держприкордонслужби Олег Слободян написав у Facebook, що військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. Однак, за його словами, під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку.

Стало відомо, що Саакашвілі вивезли в Польщу.