Після п’яти місяців судилища над Дангадзе, у суді не змогли встановити його особу

Після 5-ти місяців тримання за гратами Северіона Дангадзе, суд заявив, що не може встановити його особу через відсутність документів, які засвідчують його особу, їх вилучили і не надають їх копії адвокатам органи досудового розслідування.

Про це йшлося сьогодні під час судового засідання в Печерському районному суді, де мали розглянути клопотання адвокатів Дангадзе щодо зміни йому запобіжного заходу, суд переніс слухання на 11 травня 12:00.

На початку судового засідання суддя Новак затребував документи, аби встановити особу підозрюваного. Втім, оригінали українського і закордонного паспортів Северіона Дангадзе вилучили під час обшуку та його затримання ще 4 грудня. Адвокати раніше подавали клопотання щодо надання копій документів, але відповіді досі не отримали. У матеріалах справи є копії відповідних документів долучені прокуратурою, втім, за словами судді вони є нечитабельними.

«Ми звертались до органів досудового розслідування, ми не знаємо чи задовольнили наше клопотання, відповіді немає», - зазначила адвокат Юлія Сидорчук.

«Ми піднімали це питання на попередніх засіданнях, крім копій які є в матеріалах справи інші документи там не досліджувались. Сам Данагдзе підтверджує свою особу і не відмовляється, що він Дангадзе Северіон Джумберович», - додав адвокат Кругляк.

Врешті суддя вирішив перенести засідання, аби відповідні документи були представлені в суді.

Днями раніше на маму Северіона Дангадзе напали невідомі з погрозами, вимагаючи аби він дав покази проти Михайла Саакашвілі, матері зламали руку.

«Для нього це шок, що він побачив, що зі мною зробили. Мене навіть не підпустили до нього, щоб я все пояснила, що сталось», - розповіла матір Северіона Олена.

На підтримку Северіона Дангадзе в суді зібралось кілька десятків активістів.

«Сьогодні ми вчергове побачили переслідування, людина, яка півроку сидить за гратами, суд виявляється не може встановити її особу, все зумисне затягується. Не виключаємо, що це затягується через те, що сьогодні прийшла велика кількість людей на підтримку Северіона, чекають поки людей буде менше, щоб прийняти завідома неправомірне рішення», - зазначив активіст Володимир Ланда.

Нагадаємо, керівник Київського обласного осередку РУХУ НОВИХ СИЛ Северіон Дангадзе вже понад 5 місяців перебуває за гратами у сфабрикованій справі про спробу держперевороту за гроші Курченка. У вівторок, 8 травня, було скоєно напад на матір Северіона Дангадзе Олену Дангадзе, в результаті чого жінка отримала перелом руки. До неї раніше неодноразово підходили невідомі з погрозами.