Провідні ЗМІ про перемогу Саакашвілі в суді

Провідні світові ЗМІ висвітили вчорашню подію – перемогу Михайла Саакашвілі у суді по зфабрикованій проти нього справі. 

Вашингтон Пост: «Судове рішення нанесло поразку Порошенку, який зітнувся з критикою відносно його нездатності усунути тотальну корупцію.» 

Файненшинал Таймз: «Несподіване рішення пізно в понеділок знаменує останній поворот у протистоянні з президентом України Петром Порошенком – колишнім політичним союзником, який перетворився на грізного ворога. Розвиток є ще одним стримуючим ударом для Порошенка та вірних йому прокурорів, які побачили, що протестуючі перешкоджають спробам заарештувати пана Саакашвілі.

Індепендент: «Тисячі прихильників Саакашвілі вийшли на Марш у Києві в неділю, закликаючи до звільнення свого лідера та звинувачуючи Порошенка. Михайло Саакашвілі заявив у інтерв'ю: «У звичайних країнах можливий процес імпічменту. Як ми бачили в історії з Мугабе, це може статися навіть у Зімбабве. Але не існує закону, який дозволить здійснити імпічмент в Україні. Тож люди кажуть, що не згодні з Президентом, його діяльність треба розслідувати, вони виходять на марш, проводять мітинги, аби сказати про це»

ЕйБіСі Ньюз (American Broadcasting Company (ABC)): «Переможець Саакашвілі заявив, що він буде координуватися з іншими політичними силами в Україні, аби просувати мирну зміну уряду»

Фокс Ньюз: «Михайло Саакашвілі, колишній президент Грузії, який очолював опозицію в Україні, перебуває у суді в столиці України. У неділю тисячі прихильників Саакашвілі здійснили марш у центрі Києва, вимагаючи його звільнення та закликаючи до відставки Порошенка»

Малай мейл (провідна малайзійська газета): «Саакашвілі заявив, що планує продовжувати свою політичну діяльність з метою конституційного, спокійного, але дуже необхідного заміщення влади в країні»