Проти Луценка за скаргою Саакашвілі відкрили дисциплінарне провадження (ДОКУМЕНТ)

 За скаргою Михайла Саакашвілі, стосовно Генпрокурора Юрія Луценка відкрили дисциплінарне провадження за вчинення дисциплінарного проступку. 

Про це йдеться у рішенні Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, яке надійшло адвокату Саакашвілі Руслану Чорнолуцькому, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

14 грудня лідера партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайло Саакашвілі подав дисциплінарну скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про вчинення дисциплінарного проступку Генпрокурором Юрієм Луценко. Зокрема, Саакашвілі вбачає дисциплінарний проступок Луценка під час його брифінгу у Верховній Раді 5 грудня, де він оприлюднив відомості досудового розслідування у надуманій справі «грошей Курченка», публічно звинувачував Саакашвілі, висловлювався необ’єктивно через політичні мотиви і т.д.

 «Щодо Генпрокурора може відкрите дисциплінарне провадження з таких підстав: розголошення таємниці, що охороняється законом, яка стала відомою прокурору під час виконання повноважень; втручання чи будь-який інший вплив прокурора у випадках чи порядку, не передбачених законодавством, у службову діяльність іншого прокурора, службових, посадових осіб; публічне висловлювання, яке є порушення презумпції невинуватості; необ’єктивність і упередженість прокурора», - йдеться у скарзі Саакашвілі.

В результаті, у Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів прийняли рішення відкрити дисциплінарне провадження стосовно Луценка.

«Встановивши відсутність підстав для відмови у відкритті дисциплінарного провадження, керуючись ст.46 ЗУ «Про прокуратуру» та пунктом 107 Положення про порядок роботи Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, вирішено відкрити дисциплінарне провадження щодо Генерального прокурора Луценка Юрія Віталійовича», - повідомляється у рішенні, за підписом члена комісії Коваленко А.