Прокурори не з'явились на засідання у справі Сакварелідзе, суддя оголосив перерву

Прокурори не з'явились на засідання Галицького районного суду у Львові, де о 18.00 мало відбутись обрання запобіжного заходу члену Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі Давіду Сакварелідзе. 

Давід Сакварелідзе, який прибув на засідання у власний День народження, через ЗМІ звернувся до генпрокурора Юрія Луценка з вимогою дати вказівку своїм підлеглим, щоб вони прибули на засідання.

Народний депутат Юрій Дерев'янко підкреслив, що прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що засідання у даній справі відбудеться 18 вересня 2017 року, о 9:30.

"Це означає, що Генеральна прокуратура командує судами. Я поки розцінюю події як неконституційне, незаконне, грубе втручання в судову гілку владу ГПУ, які судді диктують, коли проводити судове засідання", - заявив він.

Депутат додав, що є тільки дві повістки - на 14.30 понеділка (яка є незаконною, оскільки спливає термін розгляду справи) та на 18.00 в п'ятницю.

Суддя оголосив перерву на 30 хвилин.

Нагадаємо, Давіду Сакварелідзе інкримінують те, що він чинив опір працівникам правоохоронних органів та у незаконному переправлені групи осіб через державний кордон України, шляхом усунення перешкод та за попередньою змовою осіб.

При цьому, про який саме державний кордон України йдеться не міг пояснити ані слідчий, ані поняті, що були присутні під час вручення підозри. Один з запрошених свідків був напідпитку, а другий – не міг приховати своєї розгубленості.