Прикордонники добре знають, що Саакашвілі має право заїхати в Україну – Чумак

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі має право повернутись до України і звернутись до суду для захисту своїх прав. 

Про це заявив народний депутат Віктор Чумак в ефірі прямої трансляції Романа Скрипіна на UMN, перебуваючи біля пункту пропуску Краковець.

Він зауважив, що коли Саакашвілі приїде на кордон, прикордонники можуть сказати Саакашвілі, що у нього недійсний паспорт.

«Він скаже: добре – забирайте. А далі вони повинні викликати офіцера міграційної служби. Він повинен надати довідку про тимчасове перебування на території України та відправити його в місто Київ, він там постійно проживає, у нього є реєстрація в цьому ж паспорті», - сказав Чумак.

Він також підкреслив, що Саакашвілі має право звернутись до суду, для того, щоб оскаржити дію указу Президента про позбавлення його громадянства і всі інші дії.

«Ніяких перешкод для того, щоб він заїхав немає. Прикордонники це дуже добре знають», - підкреслив Чумак.

Нагадаємо, приїзд лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі в пункт пропуску Краковець очікується 10 вересня орієнтовно о 13.00.

На пропускний пункт Краковець, де вже зібрались більше 200 активістів на підтримку Саакашвілі, прибуло кілька десятків невідомих осіб у спортивних костюмах, які поводять себе досить агресивно.

Джерела РНС в поліції також повідомили, що вночі може відбутись силовий розгін табору прихильників Саакашвілі.

Пряма трансляція з місця подій: http://info.rns.org.ua/