Прикарпатці готові вийти на Марш за відставку Порошенка

В Івано-Франківську активісти закликали прикарпатців вийти на мирний Марш за відставку президента 18 лютого. Адже зухвале викрадення та видворення Саакашвілі - це реакція влади на зростання протестних настроїв в Україні.

Аби висловити протест проти свавілля влади та попрання Конституційних прав громадян, активісти РНС Прикарпаття провели біля ОДА акцію на підтримку Михайла Саакашвілі

«Відбувається руйнування всіх демократичних інституцій, які проголошені нашою Конституцією, які виборюються зараз на Сході країни, які виборювались під час Революції Гідності. І все це нівелюється тому що одна людина хоче узурпувати і взяти собі всю повноту влади! Я вважаю, що в такі ситуації  це справа честі та принципу  - вийти на протест та висловити свою громадянську позицію», - переконаний активіст РНС Івана-Франківська Дмитро Фіцик.«Де кожен мешканець Івана-Франківська має гарантії, що сьогодні чи завтра, влада не поступить з ним так само: цинічно накине мішок на голову і вижбурне геть?», - зазначив координатор РНС у Івано-Франківську Владилен Лейцюсь.

Після нахабного видворення Михайла Саакашвілі з України, чимало івано-франківців вирішили долучитися до Машу за відставку президента.

«Мене це дуже обурило, тому що я вважаю, коли ти запрошуєш людину, тиснеш їй руку, вважаєш майже братом, а потім поводишся як дитина з громадянством: хочеш - дав цукерку, хочеш - забрав цукерку. Що це таке? Я вважаю. що демократії тут зовсім немає», - обурилася мешканка Івано-Франківська Леся

Марш за відставку Порошенка в Івано-Франківську відбудеться 18 лютого біля пам'ятника Іванові Франкові. Початок о 14:00.