Президент України злякався зустрічі з одним із лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ (ВІДЕО)

Зустріч групи народних депутатів, які підтримують акцію біля парламенту, з Президентом Петром Порошенко не відбулась, оскільки Президент відмовився зустрічатись з усіма п'ятьма нардепами, які пришли. 

До АП зайшли один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев‘янко, народний депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Юрій Левченко і Сергій Лещенко.

За словами Мустафи Найєма, в середу нардепи подзвонили керівнику прес-служби АП і помічнику Президента Онищенку і повідомили, що група депутатів-співавторів законопроекту про антикорупційний суд, а також нардепи, які підтримують акцію "Велика політична реформа", хочуть зустрітись з главою держави.

Після цього від Адміністрації Президента пролунала пропозиція провести зустріч лише з одним нардепом - Мустафою Найємом. Однак нардеп відхилив таку пропозицію.

До нардепів вийшов перший заступник глави АП Віталій Ковальчук, який повідомив, що Президент готовий прийняти лише трьох депутатів - Мустафу Найєва, Світлану Заліщук і Сергія Лещенко.

На запитання, чим народні депутати Дерев'янко і Левченко відрізняються від названих нардепів, Ковальчук не став відповідати.

"Ми не вважаємо можливим брати участь в такій зустрічі без колег", - написав Сергій Лещенко.

Разом з депутатами до журналістів під Адміністрацією Президента вийшов керівник фракції БПП Артур Герасимов. Він заявив, що питання зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду будуть проголосовані в будь-якому разі.

"Питання як будуть обиратися парламентарі - виключно в компетенції Верховної Ради", - підкреслив Герасимов.

Член Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев'янко зазначив, що Президент не хоче почути людей.

"Дуже шкода, що Адміністрація Президента веде себе отак. Але нам потрібно зберігати спокій. Дуже шкода, що так поважає Президент український народ, не хоче чути і бачити, що відбувається під парламентом", - сказав він.

"Керівник найбільшої фракції бреше відкрито суспільству, намагається продемонструвати силу ігнорування. Так робив Янукович і це зовсім не об'єднує суспільство", - додав нардеп.

"Ми звертаємось до генпрокурора, керівника СБУ, глави МВС Авакова - ні в якому разі не виконувати злочинних наказів. Жодним чином не провокувати людей на силові речі", - заявив депутат.

Він повідомив, що засуджує сутички, які відбулись під парламентом. "Ми закликаємо припинити демонстрацію сили. Ці люди прийшли для того, щоб заставити Верховну Раду і Президента виконати свої обіцянки", - підкреслив депутат.

Нагадаємо, раніше народні депутати разом з активістами планували піти до Адміністрації Президента, щоб висловити свої вимоги. Однак правоохоронці заблокували протестувальників у наметовому містечку біля Верховної Ради.