"Президент ігнорує ухвалу Вищого адмінсуду у справі Саакашвілі", - адвокат Руслан Чорнолуцький

Сьогодні адвокат лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Руслан Чорнолуцький повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook, що Президент України Петро Порошенко проігнорував процесуальні вимоги Вищого адміністративного суду України у справі Саакашвілі.

Ідеться про позов до Петра Порошенка щодо незаконності та скасування Указу Президента України від 26 липня про припинення громадянства Михайла Саакашвілі. 

Адвокат зазначає, що суд прийняв до провадження позов та ухвалою від 2 листопада зобов’язав відповідача - Президента Порошенко П.О. в “термін до 14.11.2017 надати письмові заперечення проти адміністративного позову Саккашвілі та всі матеріали, що були або мають бути взяті відповідачем до уваги при прийнятті рішення з приводу якого подано позов”. 

Натомість, пише Чорнолуцький, цього так і не відбулося: “Сьогодні не 14, а вже 15 листопада.Як адвокат сьогодні був у суді та інформую: жодних документів до Вищого адмінсуду від відповідача Президента не надійшло”.  

Захист Михайла Саакашвілі вважає, що такими діями Петро Порошенко затягує судовий процес та перешкоджає всебічному та об’єктивному розгляду судової справи.