Представники РНС нагадали нерозслідувані злочини влади під час повернення Саакашвілі в Україну

За злочинні дії влади під час повернення Михайла Саакашвілі в Україну досі ніхто не поніс відповідальність, не відкрито жодного кримінального провадження, в той же час Порошенко замовляє надумані справи проти опонентів, щоб поставити на коліна всю Україну. 

Про це заявили представники «РУХУ НОВИХ СИЛ» у Мостиському суді Львівської області, де сьогодні розглядають сфальшовану справу проти Давіда Сакварелідзе про прорив кордону, повідомляє прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

На підтримку Давіда Сакварелідзе прибули народні депутати Юрій Дерев’янко, Микола Катеринчук, активісти з Києва, Одеси, Львова та інших міст.

Нардеп Дерев’янко зауважив, щодо незаконних дій влади у подіях на українсько-польському кордону досі не відкрито жодного кримінального провадження, водночас фабрикують справи проти активістів.

«Сьогодні Порошенко здійснює політичну розправу руками молодої судді, яку перевели в Мостиський суд з Рівного, щоб продовжувати виконувати злочинні вказівки Порошенка. Порошенко вчинив злочини на Краковці, куди зігнали ті тушок, в Перемишлі, де зупинили незаконно потяг, на Шегині, де не евакуйовували людей. Ми подавали скарги про зупинку потягу, замінування і бездіяльність службових осіб, по цих фактах не порушені кримінальні справи. Водночас ці епізоди взагалі зникають у справі проти Сакварелідзе», - обурився нардеп.

«Ніхто не відповів за те, що прикордонників заставляли виконувати злочинні накази, що за кошти українців 2 місяці прикордонників спеціально навчали аби не пустити Саакашвілі. Сьогодні вони судять мене, завтра будуть ще когось. Вони хочуть нас наказати не через те, що ми вчинили злочин, а через те, щоб не плутались під ногами в клептократів. У цій справі має бути не ім’я Сакварелідзе, а Порошенко», - додав Давід Сакварелідзе.

Дерев’янко заявив, що зараз Порошенко дуже наляканий, він розуміє, що люди його не сприймають, тому здійснює тиск на політичних опонентів. Він закликав людей виходити на Всеукраїнський марш 18 березня.

«Ми не маємо бути пасивними і байдужими до таких подій, не повинні стояти осторонь того, що Україна рухається в напрямку диктатури, обмеження конституційних прав. Порошенко став на цей шлях диктатури, аби переобрати себе на другий термін у будь-який спосіб. В їх головах Путін заповнив весь простір, вони думають, що можуть поставити всю Україну на коліна. Але цього не буде. Ми 18 березня виходимо у всіх містах на Марш. Закликаю всіх у своїх містах вийти на мирний марш, дати сигнали, що ми не станемо на коліна і дозволимо українців зробити рабами. Ми не отримали перемоги 4 роки назад, але ми отримаємо її зараз. Коли нас буде мільйон – ця банда піде геть, і судді вже будуть судити їх», - закликав Дерев’янко.

Представники РУХУ НОВИХ СИЛ також закликали владу не перешкоджати проведенню мирної акції 18 березня.

«Суди -це спроба налякати людей перед маршем. Прошу владу не провокувати нас, не зривати акцію, нами подана заявка, прошу не заважати нам збиратись і висловлювати свої позицію», - наголосив член Політради партії РНС Іван Слободяник.