Правоохоронці заблокували учасників акції, щоб не дати їм пройти до Адміністрації Президента – Галабала

Правоохоронці заблокували з усіх сторін табір біля Верховної Ради, щоб не дати їм пройти до Адміністрації Президента разом з народними депутатами. 

Про це заявила член політради РУХУ НОВИХ СИЛ Ольга Галабала під час акції під Верховною Радою 18 жовтня. 

За її словами, народні депутати разом з активістами о 18.45-19.00 збираються йти до Адміністрації Президента. Зокрема, це Мустафа Найєм, Єгор Соболєв, Юрій Дерев‘янко, Сергій Лещенко, Павло Костенко.

Однак, за інформацією Галабали, правоохоронці заблокували наметове містечко, щоб не дати людям піти до Адміністрації Президента. 

«Вони не пускають людей до АП, не пускають киян під Верховну Раду. Це тваринний страх Порошенка від того, що до нього прийдуть громадяни з вимогами, які ми висуваємо», - обурилась активістка. 

Галабала нагадала, що три головні вимоги учасників акції полягають в наступному: антикорупційний суд, негайне зняття недоторканності з нардепів та нове виборче законодавство. 

Народний депутат Юрій Дерев’янко заявив, що поїде до Печерського райвідділку, куди відвезли 11 затриманих раніше активістів. Він повідомив, що спілкувався з начальником відділу Поліції і йому дали слово, що усіх активістів відпустять. 

Він повідомив, що о 19.00 активісти і народні депутати підуть до АП.

«Я розмовляли з керівником Нацполіції – ми домовились, що всі щити мають знаходитись в таборі. Маємо йти без щитів – я дав зобов’язання як народний депутат, що всі щити після завершення нашої акції будуть повернуті їм назад», - підкреслив Дерев’янко.

Він також додав, що у ветеранів батальйону «Донбас» було незаконно вилучене майно Національною поліцією, і попросив повернути його.