Порошенко вирішив ще 20 днів подумати, які документи надати Саакашвілі щодо позбавлення його громадянства (ДОКУМЕНТ)

Адміністрація Президента України затягує ще на 20 днів надання лідеру РУХУ НОВИХ СИЛ Михайлу Саакашвілі копій документів стосовно припинення його громадянства України. 

Про це повідомив Михайло Саакашвілі у своєму Facebook.

«Адміністрація просить ще 20 днів на видачу мені документів, які вони були зобов'язані надати в липні. Уявіть, що вони роблять з іншими громадянами. І після цього вони кажуть, що я повинен звертатися до суду, хоча в суд без цих документів піти не можу», - написав Саакашвілі.

Зокрема, у відповіді керівника головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації АП С. Кондзеля йдеться про те, що АП прийняла рішення про продовження строку розгляду запиту Саакашвілі до 20 робочих днів з дати його надходження.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства 26 липня 2017 року. Однак досі лідер РУХУ НОВИХ СИЛ не отримав відповідних документів. 

19 вересня Михайло Саакашвілі звернувся до Адміністрації Президента з проханням надати копії наявних документів стосовно припинення його українського громадянства.