Порошенко використовує «тривожний список 47» для залякування нелояльних журналістів – Дерев’янко (ВІДЕО)

Так званий «тривожний список» з 47 журналістів, активістів, письменників та блогерів, оприлюднений після імітації вбивства журналіста Аркадія Бабченка, влада використовує для психологічного тиску на представників ЗМІ.  

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в ефірі телеканалу Newsone.

«Це черговий хід президента Порошенка по тиску і залякуванню журналістів. Суть цього кроку дуже проста: вони хочуть журналістам дати меседж, щоб вони боялись, що є загроза. Що єдиний, хто може цю загрозу зменшити – це наша СБУ чи поліція», - переконаний нардеп.

Він додав, що це, безумовно, дискомфортно для будь-якого журналіста, особливо для тих, хто критикує владу.

«І він 10 чи 20 разів подумає, як себе поводити, чи поїхати відпочивати, чи поїхати взагалі з України, чи займатись активною журналістською діяльністю. Звичайно, це робиться під виглядом того, що якісь спецслужби, агресор, хтось хоче вбити. Але ціль зрозуміла – створити психологічний тиск на хороших журналістів», - підкреслив Дерев’янко.

Він переконаний, що сьогодні це дуже вигідно українській владі, президенту та клептократам, щоб зменшити активність журналістів.

 «Порошенко не приховує і активно веде президентську кампанію. В тому числі ця кампанія передбачає певне приборкання активності журналістів або лояльність журналістів», - переконаний політик.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що імітація вбивства журналіста Аркадія Бабченка допомогла слідству отримати список із 47 потенційних жертв.

Слідство припускає, що список 47 потенційних жертв зі справи про замах на журналіста Аркадія Бабченка могли передати в ЗМІ з Росії, аби дискредитувати українських правоохоронців.