Порошенко має піти у відставку, якщо не виконає вимоги 17 жовтня - Саакашвілі

Президент України Петро Порошенко повинен піти у відставку, якщо не виконає головних вимог акції, яка запланована на 17 жовтня в Києві. 

Про це заявив лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі під час виступу перед людьми у Рівному.

«Громадські активісти висунули три вимоги, які я також підтримав, на 17 жовтня - створити Антикорупційний суд, скасувати депутатську недоторканність та прийняти новий закон про вибори. Якщо Ви не будете звертати уваги на ці справедливі вимоги, то у народу України залишиться тільки одна вимога до вас - це буде відставка Президента. Відставка буде порятунком в цих умовах як для вас, так і для держави. На підтвердження цього служить ваш вкрай низький рейтинг, до якого ви прийшли за три роки президентства", - звернувся Саакашвілі до Президента. 

Саакашвілі підкреслив, що Україна знаходиться в дуже тяжкій економічній кризі. "Рівень інфляції досяг позначки 16%, зростання ВВП сміховинно низьке - менше ніж 2%", - зазначив він. 

Лідер РНС додав, що на тлі різкого зниження рівня життя великої маси українців країна переживає і політичну кризу, коли довіра до уряду, до Президента, до Верховної Ради нижче ніж 10%. 

"Тобто 90% населення, майже всі відмовляються довіряти чинній владі. Це катастрофа, я не пам'ятаю такого при жодній владі в Україні", - підкреслив політик. 

Нагадаємо, раніше представники РУХУ НОВИХ СИЛ заявили, що головними вимогами акції 17 жовтня є створення антикорупційних судів, зняття депутатської недоторканості та зміна виборчого законодавства. Лідер РНС пообіцяв об'їхати всі регіони України, зібрати вимоги людей та озвучити їх владі під час акції 17 жовтня.