Попри видворення Саакашвілі і непроведення слідчих дій, ГПУ відмовляється закривати справу «грошей Курченка» - адвокат

Попри видворення Саакашвілі, чим держава фактично відмовилась звинувачувати його у вчиненні злочину, Генпрокуратура відмовляється закривати кримінальну справу щодо «грошей Курченка» і заморозила її на невизначений термін. Такими діями ГПУ і СБУ підтверджують відсутність підстав для обвинувачення Саакашвілі в кримінальній справі. 

Про це повідомив адвокат лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії РНС.

1 березня Чорнолуцький подав до ГПУ клопотання про закриття кримінального провадження щодо Михайла Саакашвілі.

«Вже пройшов місяць, як Михайла Саакашвілі примусово видворили з України. Проте, протягом місяця органами досудового розслідування не було проведено жодних слідчих дій щодо Михайла Саакашвілі. Ми подали клопотання про закриття спарви у зв’язку з бездіяльністю зі сторони органів досудового розслідування та фактичною відмовою України від звинувачення Михайла Саакашвілі, що вбачалося в примусовому його видворенні», - пояснив адвокат.

Він повідомив, що 3 березня Генеральна прокуратура України відмовила в закритті кримінального провадження щодо Михайла Саакашвілі. Більше того, справа в якій обвинувачується Саакашвілі 22 лютого була виділена в окреме провадження і заморожена на незрозумілий час.

«Так, вкотре Генеральна прокуратура України та Служба безпеки України підтвердили що відсутні підстави для обвинувачення Михайла Саакашвілі в так званій кримінальній справі про «гроші Курченка»», - відзначив Чорнолуцький.