Понад тисяча прихильників Саакашвілі розпочали мітинг на його підтримку біля Краковця (ФОТО)

Біля пункту пропуску Краковець розпочався мітинг прихильників лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, прибуття якого очікується вже о 13.00. 

З самого ранку неділі в таборі знаходиться понад 1000 людей і 300 наметів, люди продовжують прибувати буквально кожної хвилини.

В суботу, 9 вересня, ввечері в до табору прибули народні депутати від «Самопомочі» Єгор Соболєв та Павло Костенко. Крім того, до активістів приєднався один з лідерів УНА-УНСО та екс-боєць ЗСУ і «Правого сектора» Ігор Мазур (позивний Тополя). Також приїхали представники руху «Справедливість» разом зі своїм лідером Валентином Наливайченком, які збираються зустрічати Михайла Саакашвілі.

Ігор Тополя, виступаючи на мітингу, заявив, що тітушки, які також прибули в Краковець, імовірно були на Антимайдані під час Революції Гідності.Представники РНС повідомили, що представники Національної поліції працюють синхронно з «тітушками», яких привезли у 6 автобусах в Краковець, щоб залякати активістів. За їхньою інформацією, тітушки були найняті за 500-800 гривень в день. Жоден з них не має паспорта, люди зі спортивною зовнішністю, декотрі з них судимі, мають при собі холодну зброю.

До місця подій також прибуло декілька автобусів з Київськими поліцейськими.

Декілька автобусів готуються виїхати в бік Польщі, щоб безпосередньо зустріти Саакашвілі.