Понад 1000 вінничан вийшли на Марш за відставку (ФОТО, ВІДЕО)

18-го лютого більше тисячі вінничан і мешканців області вийшли на акцію протесту з єдиною вимогою - відставка президента. До мітингу, ініціатором якого виступив РУХ НОВИХ СИЛ Вінниччини,  долучились  кілька опозиційних партій. Зокрема ПП «Альтернатива», ПП «Громадянська позиція» та ПП «Громадянський рух «Хвиля», але Віче відбулось без партійних прапорів.Про це повідомила прес-служба РНС Вінничини

“Дуже символічно, що саме 18 лютого, по всій Україні вийшли люди, щоб вимагати відставки президента. Це означає, що боротьба за світле майбутнє України, за що загинули кращі люди нашої країни чотири роки тому й продовжують гинути сьогодні на Сході, продовжується. А кількість протестувальників свідчить про те, що чимало українців є свідомими того, що далі так жити не можна і що щасливого майбутнього з нинішнім президентом, бути не може. І ми продовжуватимемо виходити на мирні протести стільки, скільки буде потрібно”, - зауважив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Вінниччини Леонід Марцинковський. Після годинного народного Віча на площі Михайла Коцюбинського, протестувальники вирішили пройтись маршем до скверу Козицького, аби там, біля стели Небесної Сотні та Героїв АТО вшанувати загиблих борців за світле майбутнє України.


Окрім цього, під час акції протесту було зібрано понад  півтисячі підписів за відставку президента. Збір підписів продовжуватиметься й надалі.