Понад 100 активістів пройшли навчання в Boot camp «Політ-спартанці»

Завершився другий заїзд навчання Boot camp «Політ-спартанці» і ще понад 100 небайдужих українців, які прагнуть якісних змін у державі, отримали знання, необхідні для побудови нового політичного класу в Україні. 

Впродовж трьох днів відомі політичні, громадські діячі, експерти читали лекції для учасників табору, тренери-ігротехніки проводили практичні заняття зі «спартанцями», які наприкінці підготували та захистили власні проекти. Унікальні знання у різних сферах суспільної діяльності учасники табору отримали від експерта з фандрейзингу Оксани Тюпи, бізнес-тренера Віктора Мотузко, колишнього міністра економіки Володимира Ланового, викладача Університету Лотарингії (Франція) Віолети Москалу, співзасновника Bendukidze Free Market Center Володимира Федоріна, історика Віталія Скальського і політтехнолога Сергія Гайдая та лідерів партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Михайла Саакашвілі, Давіда Сакварелідзе та нардепа Юрія Дерев’янка.

Сьогодні відбулось закриття заїзду, учасники табору отримали сертифікати про пройдений курс навчання. 

«Цікаві лектори і тренери, навчання в boot camp - це дуже корисний досвід, який можна буде застосовувати на практиці. Рекомендуємо всім скористатись такою можливістю і пройти навчання в boot camp «Політ-спартанці», - зазначають учасники табору. 

«Всі презентовані учасниками табору проекти піднімають якусь важливу тему і сподіваюсь, що всім вдасться їх реалізувати. Ми йдемо в боротьбу, щоб наша країна розвивалась, щоб для нас був відкритий ринок Європи і впроваджувались реформи», - зазначив Володимир Федорін. 

Члени Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Михайло Саакашвілі, Ольга Галабала та Давид Сакварелідзе привітали «спартанці» з успішним завершенням навчання, побажали ефективно застосувати здобуті знання та закликали долучатись до акції «народного імпічменту» 3 грудня. 

«Ми з вами – ті люди, які мають прорвати застій в країні, припинити окупацію олігархами. В цьому таборі зароджується новий рух, і ця зима стане останньою зимою цього парламенту. Берзпорядок в країні зростає, але в той же час ми стаємо міцніші і впевненіші у собі. 3 грудня ми повинні показати справжній рух безкомпромісних людей, які не будуть здаватись і витягуватимуть країну з хаосу», - наголосив Давид Сакварелідзе. 

«Для влади головний ворог всі ми. Вони хочуть показати, що крім них в країні не існує альтернативи і в країни немає майбутнього. Вони охороняють своє болото як можуть, а ми в цьому болоті тонемо. Такі люди, які «спартанці» повинні вибиратись з цього болота і змінювати країну. В boot camp приходять інтелектуальні правильні люди, яким це вдасться», - зазначив Саакашвілі.