Поліцію зобов’язали розслідувати викрадення Саакашвілі - адвокат

За рішенням суду Печерське управління поліції зобов’язали відкрили кримінальне провадження і почати розслідувати викрадення 12 лютого лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі.

Про це повідомив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії РНС. 

Чорнолуцький нагадав, що 12 лютого невідомі озброєні люди без пред'явлення будь-яких документів увірвалися до приміщення ресторану “Сулугуні” та викрали Михайла Саакашвілі із застосуванням грубої фізичної сили.

"Одразу після вказаних подій, в рамках надання правової допомоги, ми разом з колегою адвокатом Павлом Богомазовим прибули до ресторану “Сулугуні”. Після з’ясування усіх подій нами було здійснено телефонний дзвінок на номер чергової частини Печерського УП ГУ НП в місті Києві, в якому я повідомив про здійснення кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України (а саме викрадення Саакашвілі М.Н.) та поставив вимогу про прибуття слідчо-оперативної групи. За моїм повідомленням про вчинення кримінального правопорушення прибула слідчо-оперативна група Печерського УП ГУ НП в місті Києві, в складі якої був слідчий Павленко Максим. Він провів невідкладені слідчі дії, а саме оглянув місце події та допитав двох свідків", - зазначив Чорнолуцький. 

Через бездіяльність поліції,  Ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 22.02.2018 р. суд зобов’язав уповноважених осіб Печерського УП ГУ НП у м. Києві внести відомості до ЄРДР за повідомленням адвоката Павла Богомазова про викрадення Саакашвілі.

"Лише 23 квітня отримано інформацію, що поліція почала виконувати рішення суду від 22.02.18", -каже адвокат.