Поліція завадила встановленню сцени на Майдані для Маршу за майбутнє

Поліція незаконно стала на заваді активістам "РУХУ НОВИХ СИЛ" встановити сцену на Майдані Незалежності для проведення віче, інформує прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі". 

Як повідомила одна з лідерів РНС Ольга Галабала, в четвер вона подала заявку в КМДА на встановлення сцени на Майдані Незалежності. Вчора ввечері активісти намагались її вставновити, втім поліція стала на заваді. 

" Ми спілкувались з антиконфліктною групою поліції, до нас не було жодних заперечень щодо встановлення обладнання, єдине обговорювався маршрут ходи колони", - зазначив член Політради партії РНС Іван Слободяник. 

"Згідно з законодавством, якщо ми подали заявку і немає заборони суду на встановлення сцени і проведення заходу, тому ми маємо повне право це робити. До нас підійшов представник поліції і як дятел повторює Хрещатик 2 , тобто Європейська площа", - заявила Галабала. 

Зазначимо, вчора надійшов лист від Національної поліції про те, що «РУХ НОВИХ СИЛ» не може провести завтрішній Марш з вимогою відставки Порошенка по Хрещатику і на Майдані, бо дві інші організації там проводять свої акції. Сам Майдан також заставили дивними конструкціями. 

Нагадаємо, сьогодні о 12 год відбудеться Марш за майбутнє. Основна вимога мітингувальників – відставка Порошенка, а також вибори нового парламенту та формування нового Уряду. Активісти розпочнуть ходу з парку Тараса Шевченка, за колоною людей з парку до Майдану вирушить «автомарш».